Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz #99546112 #119512 üzenetére

    Ezt soha nem értettem... világos, hogy minden évben nem feltétlen éri meg váltani. Két évente már "megéri", ha van rá keret. De hogy most S -ről S -re, vagy simáról simára, az attól függ, hogy épp most mid van / lesz -e rá pénzed/kedved 2 év múlva. A sima verziónál a dizájnnal lehetnek gondok (i4 -nél antennagate, szerintem azóta se volt semmi), az S -nél meg a hardverrel. Nem lehet teljesen kockázatmentesen azt kijelenteni, hogy az S mindig jobb üzlet, mármint mindig az S -re várni.

    Érdekesség: családban még használnak iphone 4 -et. Na most már nagyon szar volt a home gomb, tegnap szétkaptam dirib-darabra (ugye home -gombhoz hozzáféréshez konkrétan mindent ki kell szedni), megtisztítottam, jobb mint új korában, tökéletesen funkcionális és használható, mai napig elegáns (habár kicsit időtmúlt) telefon. :B

    r3dsnake ez a világ fa***ga egyébként.. úgy kéne, hogy a "screen on time" az ne az utolsó 24 óra legyen, hanem az utolsó 100% -os töltés óta, mint ahogy az usage is írja... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák