Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metju

    tag

    Sziasztok!
    Kérdésemet feltettem mar az iphone 5s topikban is, de gondoltam itt is felteszem. Na szóval!

    Az egész problémám úgy kezdődött, hogy barátnőmnél utángyártott töltővel töltöttem a telefont, ami egy év utan kb tönkrement es azóta vele együtt a telefon üzem ideje jelentősen csökkent ...:/
    El is vittük ismerőshöz iphone szervizeshez, aki kicserélte az akksit viszont ugyanúgy fennállt a jelenség. Azt mondta, hogy esetleg vigyem be icentre szervizbe vagy az almariumba ahol jobban ki tudjak vizsgálni. Bementem egy ICentre boltba es ott azt mondtak (plussz a fórumon is ezt a választ kaptam) hogy tuti az akksival van a baj. Vissza is vittem az ismerőshöz aki ismét kicserélte nekem, de sajnos még mindig ugyan az a baja...:/
    Szerintetek mi lehet a gond ha nem az akksi? Nyilvánvalóan nem csesztek át az ismerősömnél ami egy kisebb Apple szerviz, nem lenne érdekük. Vagy ti is azt mondjatok, hogy vizsgaltassam be? 2 hónapja járt le a garancia es 3 óra a max használati idő amit ki tudok hozni a telefonból úgy, hogy ki van lőve az alkalmazás frissítés a helymeghatározás es a többi ezt befolyásoló tényező.

    Köszi a válaszokat !

Új hozzászólás Aktív témák