- iPhone topik
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Süvi
őstag
Látom, hogy pörög a topic, ezért megosztom Veletek a gondolataimat.
Ipad Air 32 Gb van 1,5 éve, nagyon szeretem, bevált. Bár az Air 2 64 sok szempontból fejlődés, de nekem igazából nem, így nem éreztem szükségét a cserére. Vártam, hogy tavaly megjelenjen az Air 3 és akkor cseréltem volna, apukám pedig kapta volna tőlem az AIR-t.
Mivel nem jelent meg, eldöntöttem, hogy szépen megvárom 2016 őszt és majd megveszem akkor és akkor adom tovább.(Egyetlen funkciót várok, de nagyon: Apple pencil. Sokat használom jegyzetelésre a gépet, szerintem az egyik legjobb stylustom van (Adonit jot pro), de az Apple pencil azért többet tud (simán megvenném 100 dollárért))
Most jön a csavar: apukám rájött, hogy nem tud várni
Kinőtte a korábbi tabletjét, amit 1 éve használt (tesco op3ndott, 15 E Ft volt, de veri a 45-50 E Ft-os Samsungokat), most érte el a gép határait ill ismerte meg, hogy mire tudná használni (nem csak netezésre, hetente tart előadásokat, ki tudná használni, de kb. 80-100 Ft-ot szán rá.)Megnéztem a használt Air 32 ill. új Air 2 64 árakat és azt látom, hogy szépen nyílik az olló ( 90-160 E Ft)
Tehát nem tudom mit tegyek és hogy anyagilag se legyen nagyon ráfizetés
- veszek magamnak egy Air2 64-et, majd ha megjelenik a tollas 3, akkor csere és bukok ráfizetéssel vagy 50 -70 E Ft-ot.
- marad az Air és veszek egyet apukámnak is (neki elég, de az ennek a hátránya hogy az én használt, makulátlan Air-emben jobban bízok, mint bármely másik használtban) és majd veszek egy tollas 3-at 2016-ban, az Air ára már nem fog annyit esni, mint eddig. (egy év múlva is simán el lehet adni 60-70 E Ft-ért sztem.
- ha nem lesz tollas 3, akkor pedig bánkódok, hogy nem vettem Air 2-t, mert kell várnom még egy évet
Nem tehetek más bújom a pletykákat. Biztos hogy nem lesz tavasszal új ipad a 6c mellé?

Új hozzászólás Aktív témák
- iPad Air 4 64GB Wifi Újszerű/1 hónap gar./Akku 81%/p4757
- Dell Latitude 7210 12,3" 2 IN 1 - I5 10310U 1.7GHZ - 16Gb - 2db
- Apple iPad Pro 9,7 128GB használt, szép állapot 6 hónap garancia
- Apple iPad 10th Gen 64Gb, wi-fi + Cellular, ezüst színben
- Bomba ár! Lenovo X1 Tab G3 - i5-8350U I 8GB I 256SSD I 13" 2K+ IPS Touch I Cam I W11 I Garancia
- magyar billentyűzet - 151 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5-12450HX, RTX 4060 (ELKELT)
- HP ProDesk 600 G5 i5-9500 8GB 256GB 1 év garancia
- Ingyen elvihető hibás/törött TV/monitor
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4540, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Kinőtte a korábbi tabletjét, amit 1 éve használt (tesco op3ndott, 15 E Ft volt, de veri a 45-50 E Ft-os Samsungokat), most érte el a gép határait ill ismerte meg, hogy mire tudná használni (nem csak netezésre, hetente tart előadásokat, ki tudná használni, de kb. 80-100 Ft-ot szán rá.)



