- iPhone topik
- Apple Watch
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
pomk
őstag
Üdv Mindenkinek!
Bízok benne, hogy nem fogtok leoltani, hogy ide írok, de nem találtam olyan topikot, hogy "Milyen erősírtőt vegyek?".
Szóval adott egy laptop, amiről a filmeket/zenéket szoktam lejátszani, egy LG 42LW4500 TV, és egy Genius 5.1 5050 hangfalszett. A TV friss vásárlás, eddig olyan TV-m volt, amin volt RCA kimenet. Ezen sajnos vagy nem, de nincs, csak optikai hang kimenet. Mivel a Genius 5.1-et és a TV-t csak átalakítókkal és egyéb kütyükkel tudnám összekötni (továbbá a laptopom sem rendelkezik 5.1-es hangkártyával, amit a jövőben tervezek beszerezni), ezért arra gondoltam, hogy a Genius 5.1-et lecserélem vagy egy erősítőre vagy egy házimozi szettre.
Kérdéseim a nagyközönséghez a következők lennének:
1. Elég egy erősítő, mert arra rá tudom kötni a Genius hangfalakat? Elsőket, hátsókat, középsőt tuti, de a mélynyomót is?
2. Ha igen, akkor milyen erősítőt ajánlanátok? Egyszerű mezei otthoni mozizáshoz, zene hallgatáshoz. Semmi extrára nincs szükségem és ha lehet, árban is egy alsó vagy középkategóriást szeretnék.
3. Ha nem, akkor milyen házimozit ajánlanátok, amihez tudnám csatlakoztatni a TV-t és a laptopot egyaránt? Szintén semmi extra.Köszönöm a segítséget!
Üdv,
Pomk
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Csere-Beszámítás! Olcsó RTX Gamer Laptop játékra! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz LGA775 Processzor
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest