Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    Sziasztok!

    [1.] majdnem csináltam új topikot, mert csak a futós szóra kerestem rá.

    [2.] engem konkrét cipőmárkák érdekelnének, lennétek szivesek mondani? Legjobb a kifutó modell. A lentebb írt címre elmegyek én is szétnézni.

    [3.] Én azt tapasztaltam, hogy a legkeményebb föld is puhább, mint a leglágyabb beton. 1999-ben pár hét alatt elértem a 6km-t. mikor 3.jára tettem meg, nagyon éles fájdalom keletkezett a jobb térdemben, járni alig tudtam, ami, mint kiderült, a megerőltetés miatt volt, rögzítő fásni, kenőcs, miegymás, elmúlt. Azóta, ha futok, én csak földön, bár betonon könnyebb, mert nem nyel el enegriát pontosan a rugalmatlansága miatt.

    [4.] Télen hogy lehet futni, hogy ne kapjon az ember torokgulladást, de mondjuk egy légszűrőbe se fulladjon bele? A sálon nagyon átjön a hideg levegő. vagy ez is edződés kérdése? Én a Dunaparton lakom, a légszűröt a beármaló levegő felmelegítésére, lefékezésére használnám

    [5.] nagyon fontos a bemelegítés, nem? Én mindig csinálok mindenre kitejedő bemelegítést.

    [6.]Abszolút nem vagyok nagy futó, 1 km-t talán most le bírnék futni, 6 hónap kihagyás után, 2 km a célom egyelőre, azt rendszeresen megtartani, majd később növelni.

    [7.] van jó légzésritmus? Nekem a 2 ki, 2 be volt a nyerő!

    [8.] A futást most elsősorban az ''úszógumim'' leadására szeretném felhasználni. De persze mellette étrend változás is lesz. Saláta, csikrehús, natúr víz, gyümölcs, zöldség.

    Előre is köszönöm az észrevételeket.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák