Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vulnrea

    aktív tag

    válasz HdRew #78821 üzenetére

    Több képet készítettem a kirándulás után, de egyszerűen nem tetszett a látvány. Bevittem a Samsung store-ba ahol vettem, egy kedves csajszi próbálta ki a telefont. Note 8/ S8+ tesztfotóval. Nos az én kamerámmal készült kép botrányos lett. Ő is azt javasolta, hogy vigyem be a szervizbe, mert nagyon homályos és olyan, mintha nem fókuszálna megfelelően a készülék. Nagyon tartottam tőle, mert fóliás a telefon, de figyelmeztetett a srác, hogy le kell hozzá szedni. Azért mondtam neki, hogy szeretném, ha karcmentesen kapnám vissza.. :D

    Röviden ennyi a sztorim, nem szerettem volna Samsungot venni, volt egy ilyen érzésem, sajnos az S7 edge-el is hasonlóképp történtek a dolgok. Ráadásképpen még jól össze is karcolták.. Két hetet sem használtam a készüléket és 3, lassan 4 napja van a szervizben.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák