Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dark/night

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagy dilemmában kérném a segítségeteket:

    Telefonvásárlás előtt állok, hamarosan, augusztus végén-szeptember elején lelépek elég hosszú időre egy ázsiai országba, ahova mindenképpen szeretnék egy nagyon jó mobiltelefont vinni magammal, egyrészt a kommunikációs funkciók, másrészt a videózás-fényképek miatt... Mondhatnánk, hogy alap telefon+fényképezőgép, de nekem a 2in1 opció szükséges, a munkám miatt kell egy erős, megbízható telefon és emellé jönnének a fotós-videós funkciók...

    Mivel ott éppen az esős évszak jön, így mindenképpen vízálló telefont keresek, így leszűkült a kör 2, esetleg 3 típusra, illetve azon belül altípusokra: Samsung S7 Edge, Samsung S8/S8+, HTC U11, emellé jöhetne még a Samsung Note FE, de azt itthon még nem találtam (a Samsung Note8 az ára és a megjelenési időpontja miatt már nem fér bele a körbe)...

    És akkor itt megállt a tudomány, képek, videók alapján, hang alapján hol a HTC U11, hol a Samsung S8/S8+ viszi a prímet (az S7 Edge ugye az alacsonyabb ára miatt van versenyben leginkább, úgy vélem, az S8 széria és az U11 is jobb már nála)... Egyedül a hangban, legyen az kijövő, vagy felvett hang van tuti nyertes (U11)...

    Még annyi csavar van a sztoriban, hogy olyan készüléket keresek, ami itthon és Ázsiában is egyaránt használható... A garancia gyakorlatilag mindegy, ha gond van, úgyis rohadt távol leszek az országtól... A telefon védelménél kicsit előnyben van a Samsung a tokok szélesebb választéka miatt, ha ő lesz a kiválasztott, tutira Spigen-be vagy UAG-ba lesz öltöztetve...

    Pluszban a memória sem mindegy, ugye mind a 3 készülékből van 128 GB-os verzió is, 4-6 GB RAM-al... Bár ezek nyilván jóval korlátozottabban beszerezhetőek...

    A fórum témája miatt kérnék, akár privátban is véleményeket a fényképezési/videózási tapasztalatokról, illetve bárki nyugodtan más szempontból is írhat a gordiuszi csomó feloldásáért...

    Szeretném a legjobb opciót választani, mert olyan helyre megyek, ahol igazán lesz mit fotózni/videózni, amit szeretnék megosztani a fórum tagjaival is...

    Elnézést, hogy ennyire hosszan írtam... Szeptemberben pedig jövök majd a képekkel/videókkal, bármi is lesz a döntés... A tartalék teló pedig egy Nexus 5X vagy egy Honor 8 lesz...

Új hozzászólás Aktív témák