- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- One mobilszolgáltatások
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
- Magisk
- Kirakatba tette a Google a Pixel 10-eket
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
jeriba
csendes tag
válasz
flash- #24064 üzenetére
Előzőekhez annyit, hogy volt egy Fuji bridge fényképezőgépem. Beletettem ezt a Lidli-s akkut, aztán réengedtem a vakut. 5-10 kép és kalap kabát. Na ezek után jött az Eneloop és végig az maradt benne. Már a zsebrádiókhoz is azt használom, van amelyik 5-6 éve megvan.
Hasonló elvű, talán licence is a Sanyonak az Ansmann max, illetve a GP Recyko, illetve a Varta Long Life. Mindegyik alacsony önkisülésű. A Vartát egyszer éppen Ádyka ajánlotta:
http://logout.hu/bejegyzes/ndruu/varta_ready_2_use_aa_akkumulator.htmlKipróbáltam mindegyiket, kivéve a Vartát. Én maradnék az Eneloop-nál.
-
Ádyka
őstag
válasz
flash- #24040 üzenetére
Ha valóban 3 watt, akkor kb 60-80 perc körül. Nem mondanám, hogy a legjobb választás. Mivel minden nap használod ezért érdemesebb lehet a nagyobb kapacitás.... hiszen az alacsony önkisülésre annyira nincs jelen esetben szükség. Léteznek már 1000 mAh-s LSD akksik is. Ez kb +20 percet jelent.
-
M_o_g_y_i
őstag
válasz
flash- #23487 üzenetére
Ha gagyi sz@rt akarsz, ez pont jó.
Convoy C8, vagy XinTD, ahogy előttem is írták.
Az összes ebay-es stb. ShitFire C8-at el lehet nyugodtan felejteni, fullhamis az összes.
~3-4$ egy normális driver (alsó hangon), ugyanannyi a LED.
Nyilván nagy tételben ezek töredéke, de a jó C8 minimum tizenpár $. -
jozsi252
veterán
Nemfontos hogy trustfire legyen, lehet bármilyen csak 18650-es legyen.
Illetve trustfire bevált, azért ajánlják sokat a fórumba. De persze vannak jobbak is amik valójában tudják a 3000mA környékét.
Illetve 18650 a magasabb fesz miatt is kell, illetve a fő ok a li ion technológiában rejlik, sokkal jobbak mint a nimh akkuk.
-
Zsolt74
senior tag
Mire szeretnéd használni a lámpát? mert pl akinek ház körüli munkához ,szerelésre kell egy lámpa az ne vegyen olyat ami messze viágít mert annak a lámpának szűk a fénycsóválya, ezért közelre világítva nem igazán használható. Nekem egy Trustfire X8-as lámpám van ami szerintem egy középút a lámpák között, de ha közelre világítok vele akkor a fényeröt jelentősen vissza kell vennem mert különben úgy vakít, hogy szinte használhatatlan.
-
-
macikos
addikt
Ezt a lámpát felejtsd el. Ha 500 méteres hatótáv kell, akkor ezt vedd meg:
Ehhez persze 18650-es vagy CR123-as Li-ion akku kell hozzávaló Li-ion töltővel, de az Ansmannhoz is CR123-kell...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS C246M i5 9400F 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1660 Super 6GB Zalman N4 Zalman 600W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X395 - AMD Ryzen PRO 5 I 8GB I 512GB SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest