Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz #69182976 #844 üzenetére

    Most néztem, nekem sem játssza le a linkelt ts -t a VLC. Media Player Classic Home Cinema + Haali Media Splitter + CoreAVC + MPA Decoder Filter -el tudom nézni direktben.

    Nekem egyenlőre a konvertálásra nem sikerült tökéletes eszközt találni. Ma találtam a DGAVCIndex -et amivel a ts fájlból lehet AviSynth számára videó forrást kreálni, illetve ki tudja szedni a hang sávot. Viszont ha ezután írok egy AviSynth script -et ami ezt a forrást használja akkor a kapott videóban előjönnek hibák amelyek a CoreAVC -nél nincsenek. Lehet hogy CoreAVC -ben fejlettebb a hibajavítás és a vétel gyengesége miatt a ts -ben kimaradtak csomagok vagy hibásak. Ha úgy próbálkozom hogy DirectShowSource -on át CoreAVC -t használok dekódernek akkor a videó rendben van, viszont a hangnál kell sakkozni az időzítéssel mert nem passzol. Lehet előbb újra kellene muxolnom a ts -t mondjuk mkv -be hogy a hang ne legyen alapból elcsúszva és utána ugyanezt megpróbálni. Ti milyen eszközökkel dolgoztok a ts fájlokon?

Új hozzászólás Aktív témák