Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz atesss #5592 üzenetére

    Örülök, hogy hasznát vetted, nem volt egy túl nagy wászisztdász, csak túl szem előtt volt és elkerültük.

    A SmartDVB maga szerintem nem tud dxva-t, ahhoz a legújabb divx h264 decoder kell szerintem. Szerintem, ezért nem kell ezt olyan komolyan venni, nem vagyok ennek (sem) szagértője. Nekem pont az eggyel előtti verzió van fent a gépemen, a klite kodek pakk részeként. Na most feltettem ezt a legújabbat, de nem akart összejönni a dolog...ebben lehet a bénaságom is közrejátszott, de gyak. full elcsesztem az egész progit ezzel a frissítéssel, úgyhogy mehetett a rendszervisszaállítás. "Sajnos" nekem nem is olyan lényeges ez a dxva, könnyen viszi a gép a hd adásokat. Meg MPC-HC-val valahogy a dxva-s videók, ha abban játszom le, nem olyan szép élesek, mint mondjuk KMPlayerrel, ami nem dxva-s. Pedig semmi filter, meg mű cucc nincs KMPlayerben bekapcsolva, de valahogy nem használom a dxva-t.

    Nem, nem működött.
    Kínlóndtam vele vagy 1 órát, találtam 1 dll-t, amivel majdnem elindult, de utána már le is fagyott a progi.

    Az antennát még anno a SmartDVB L: és Q: értékek figyelésével lőttem be és azóta is jó. Bár ezeket az errorokat ez nem figyeli, így nem tudom, hogy ez csak látszólag 100/100-as vétel, vagy a progi vág át, de képhibával még nem találkoztam. Max ha hívnak mobilon. :D

    A tsreader-el vizsgáltam át még a 30 napos lejárat előtt felvett adásokat, és mindig hibátlanok voltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák