Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz aldebaran #44594 üzenetére

    Máshol azért fizetnél mondjuk 10000-et az emelt 2000 helyett, mert nem roaming, a lefedettség jobb, nem vagy lekorlátozva sebességben. De itt nem erről van szó. Arról van szó, hogy miért kell a rossznak örülni. Ha többet fizetsz, az rossz, főleg úgy, hogy nem kapsz érte többet. Ezt nem értem. Oké, jó, hogy ez a legolcsóbb, ha nem érné meg, visszamondanám és még eljöhet az idő, de ne járjunk már örömtáncot, mert csak két hónappal később és kevesebbet emelnek (igazából nem tudjuk mennyit, duplája is lehet).
    Ez olyan mint mikor a nyugdíjasok a 10000-es bözsi utalványt lobogtatták azzal a felkiáltással, hogy milyen rendesek, hogy adtak. A nyugdíjemelés meg nudli volt. Ezzel vesz meg embereket a hatalom. Kilóra. Ezért nem megyünk előre. Értem én, hogy minek bosszankodom, úgyse lesz jobb, de azért tüzijátékot ne rendezzünk a Digi részére. Főleg, hogy a vezetékes szolgáltatások duplájára emelkedtek és sz$rabbak lettek.
    Én a magam részéről lezártam. Nem mondtam, hogy fizess többet, bár ez relatív. A szolgáltatás minősége is számít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák