Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DevKiller

    senior tag

    válasz trec12 #23605 üzenetére

    Na most szerintem tök mind1, hogy ki miért kap bírságot a GVH-tól. Kapott vagy nem, true vs false és kész ha true nem indulhat ha false akkor igen. Nézzük kicsit abból a szempontból a történetet, hogy az NMHH leckéztetni akar a bünti miatt: Eleinte nem volt benne ez a kritérium még is a DIGI N.V indult ami nálam még most is kérdés, hogy akkor miért az anya céget indították vagy számítottak erre? A jog meg szerintem szájbarágós. Az van oda írva lebutítva kb: "Amelyik cég ellen eljárás indult az nem pályázhat" de nem CÉGCSOPORT van oda írva. Egyébként meg ez szerintem is bukta mert akkor mint írta 4Grider bárki indíthatna anyacéget stb maga helyett. Abból a szempontból nem félek a kövi tendertől, hogy a többiek is kaptak büntit. Ha ezt belerakják akkor senki sem indulhat, ergó nem fogják belerakni ;) Innentől fogva ha valami baklövést nem csinál a DIGI Kft. (nem tudom mit lehet elrontani egy pályázatban de biztosan sok mindent) akkor mindenképpen indulhatnak majd. Lehet, hogy fájni fog az az összeg amit a 900-ért ki kell nyögni de én azért látom abban az esélyt, hogy lesz valami ebből a történetből.

    HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Új hozzászólás Aktív témák