Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T. M.

    aktív tag

    válasz oxox #77642 üzenetére

    Lehet, hogy már kaptál választ a kérdéseidre, azért megpróbálok segíteni én is.
    Én a lighting ágat elhagynám, és váltanék fire ágra. A crumble robbanása sokszor egész szépen beteríti a tömeget. Physical is jó lehet partyban, brutál single target damage van benne.
    Ahol lehet, ott halmozni kell a deffensieve statokat. Skilleknél én Iron skin - Steel Skin, Laws of Justice - Immovable Object-re esküszöm. Mellé csapod a Shield Glare - Zealous Glare, az egész jó wrath töltést ad.
    Gemek: Gogok nem kell, mert úgy sem tudod tartani a championt folyamatosan. Azt az elitekre és a zsíros tömegekre kell tartogatni. Helyette a life regenes menjen. Esoteric ok, Taeguk helyérew BoT inkább.
    Ja meg akár mennyi a toughnes, ha a tömeg közepén állsz és benyalsz egy durca elitpakkot, agyonvernek. Akkor okés, ha a tömegnek az első sorát ütöd, a crumble robbanása meg úgy is aprítja a hátrébb állókat szépen.
    Igaz én nem hc-zek, de szerintem a fent leírtakkal azért elég szívós lehet a kari hc-n is. Itt az én crusaderem, solo 50 meglett vele, odafigyelve a 47-et halál nélkül csinálja soloban.
    Remélem tudtam kicsit segíteni :)

Új hozzászólás Aktív témák