Hirdetés
- iPhone topik
- Apple Watch
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Yettel topik
- Végre bemutatkozott a Google Pixel 4a
- Ezek az új Apple termékek hivatalos magyar árai
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Akciófigyelő: Robotporszívó jár a Xiaomi TV mellé
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dißnäëß
nagyúr
válasz
gyapo11 #15343 üzenetére
Aha értelek. Köszönöm, belenézek, elbíbelődök a megértésével, ha látom. Meg lehet hasznos másnak is innen. Gondoltam még optikára is egyébként (ahogy épületek közötti Ethernet hálózatokat is optikán kötnek össze a potenciálkülönbségek elkerülése végett), olcsó Media Markt-os toslink vagy ilyesmi, de ha úgyis kell réz a táp miatt, akkor lényegében egyszerűbb és jobb azon maradni mindennel is. 40-60nm körüli lenne alapterületre a kis "ház", egymás feletti, kicsit eltolt polcokon (hogy kapjanak fényt) a növények, és talaj nedvességszenzorok, pára, ilyesmik.. még agyalgatok fejben az egészen, valszeg 1 Arduino kiszolgálna (pláne digitális inputon ugye) elég sok szenzort, de élőben majd ezt még eljátszom kicsiben, ha indul a móka és meglátjuk, mennyi Arduino kell összesen... nem számítok ilyen több tucatra amúgy.
De ha fel lehetne őket fűzni egyetlen "buszra", akár maga a kéteres táp is lehet, de tőlem egy 4x 2-eres csavart érpár UTP is, az jó, mert végigmegyek akkor ezzel mint egyetlen kábellel a sorokon és jónapot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Házimozi haladó szinten
- iPhone topik
- Videós, mozgóképes topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Apple Watch
- Mikrotik routerek
- A firmware okozhatja a Windows 11 augusztusi frissítésével kapcsolatos SSD-hibát
- Gyúrósok ide!
- iPad topik
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 64GB 1TB 5500M 8GB garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 750W Seasonic PRIME TX-750 Titanium tápegység garanciával hibátlan működéssel
- LEGJOBB KIJELZŐS! 400NIT ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 256GB FHD 1 év garancia
- Ikea Eilif Paraván, asztali elválasztó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest