Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    Egy két dolgot elmesélek a telóról (star s7589), hátha érdekel vkit! :)

    Első benyomás: bazi nagy! :DDD
    Egyébként minőségi érzetet kelt, nem az amire egyből rá lehet vágni, hogy na ez kínai... összeszerelés elég korrekt, nem nyekereg erősebb szorongatásra sem. De persze nem minden fenékig tejfel... a ceruza nem stimmel bele 100% osan, amikor teljesen betolom, akkor picit elfordul/eltekeredik és így egy ici picit kiemeli a hátlapot (1mm max, de lehet még annyira sem...), de ez lehet majd a kopással el is múlik. :) Illetve a hátlap nem túl vastag, így nem is túl erős. Lehet csak az én hátlapom lett picit szarul fröccsöntve, de a kikapcsoló gombnál a teló szélén ha megütögetem, akkor kopog picit, szel egy picit eláll (ez szemmel nem is látszik). A hátlak közepén ha nyomkodom, akkor hozzá-hozzá ér az aksihoz, szal kopog (ezt lehet majd kitámasztom vmivel és le is van a gond, lehet a szélén is elmúlik majd a kopogás). Egyébként a hátlap nem lötyög, nem mozog, jól tart amúgy. Ezen kívül rendben van a minőség.
    A kijelző TFT. Színei jók, betekintési szöge nem túl acélos egy IPS hez képest. De amennyire megdönti az ember vagy elfordítja, úgy jó. Szerencsére nem invertálódnak a színek, annyi történik, ha elforgatja az ember, úgy 45" után elkezdenek tompulni a színei. Szóval én ezzel a részével is meg vagyok elégedve.

    pro:
    -nagy és szép kijelző, 720p bőven jó, nem pixeles
    -gyors, mint a villám ( antutu 12608 pont :) )
    -8gb ROM (5,6 ot használhatok és 1GB van a progiknak, ha nem SD re telepítesz) ...amúgy 4gb osat rendeltem, de ezt kaptam :D
    -a kikapcs gomb a jobb oldalon van, a hangosító a túlóldalon (ez szerintem nagy +, hogy nem egymás alatt)
    -van alul egy fizikai home gomb (ezzel is fel lehet képernyőt oldani), ez kell egy ekkora telóhoz :D
    -4.2.1 android (tök jó opciókat fedeztem fel benne, tetszik)
    -3600 as aksi (remélem nem csak papíron, erről még nemtok nyilatkozni :D )
    -tud magyarul (úgy 90% os, van ami viccesen van fordítva, van ami angol)
    -hangminőség jó (jól hallanak, jól hallok mindenkit)
    -net,letöltés bazi gyors (neten és wifin is)
    -csengőhang bazi hangosan szól (g300 után ez nagy öröm :D )
    -automata fényerő állítás gyors és ügyes (nem villog,szépen vált mint atab 5)
    -van ceruza, ami telóba dugható
    súlya (224g) nem zavaró, gondolom a mérete miatt...

    kontra:
    -fényes hátlap, ujjlenyomatot gyűjt (ez engem nem zavar)
    -írtam a hátlap és ceruza minősége milyen
    -gps lassan talál jelet és lassú (aztán összeszedte magát és pontos lett)
    -nincs visszajelző led :((((((
    -600 meg RAM elmegy a sok szar kínai appra (rootért kiált a teló, pedig nem terveztem)
    -led villanó fényképezőnél inkább csak dísz, fényképre tuti fölösleges bekapcsolni, elemlámpának is kicsit gyér (g300 ban vagy 5x erősebb vt)

    úgy ennyi egyenlőre, ha eszembe jut még vmi írom :)

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák