Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz fatal` #5092 üzenetére

    Mindenki iskolában tanul szakmát, ezek 2-4 évesek.
    Mindenki aki bármilyen szakmát elvégzett alapokkal végez.
    A programozás is ugyanígy van. Van egy pár szakmám...
    4-8 év szerintem nudli. Több mint 26 éve sportolok, egy napot se hagytam ki, ez az amihez kell kitartás. 10 év az semmi.

    Pont ezért kell abba hagynom, mert itt a többség egyfolytában lebeszél, ahelyett hogy a kérdésemre válaszolna.
    /Mielőtt félre értés lenne, nem titeket okollak, én saram, nem tudok rájönni, ennyi/
    Az csak kifogás hogy vki azért nem tud megtanulni kotlin nyelvet mert előtte nem tanulta meg a basic, c, c++, delphi...stb nyelveket profi szinten. Bármelyikkel lehet kezdeni, és minddel ugyanúgy akad el mindenki ha senkitől se kap segítséget.

    A programozók nem istenek, ugyanolyan szakma mint bármi más.Nem kell egekig emelni. Minden szakma ugyanolyan fontos, és egy se huuuu, de nagy valami. Kell motiváció és észre se veszi az ember azt a pár évet.

    Zsoxx: milyen alapokkal nem foglalkoztam? C64 en basic nyelven programoztam 30 éve, az alap? Vagy csak az az alap amit te tanultál és pont abban a sorrendben?

    Vlevi: C -t és C++ -t is elkezdtem a 90es években könyvből, és a java-t is, de nem volt számítógépem, anélkül nehéz volt. Azért nem emlitettem, mert semmilyen szintre nem jutottam, és nem tartom említésre méltónak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák