Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Na a tablet akcio beinditotta a fantaziat... viszont nem ertek hozza. A valasztek: kinai vagy semmi (hasznalt esetleg, ha ennyire lemenne az ara, de gondolom nem). Csak kene kb. 10 inch, erre mar azert csak jobb mint 800x480 felbontas, es 4-es droid.
    Tudom, hogy a rezisztiv kijelzo nem multi-touch, de a tablet leginkabb irodai programok es netezesre lenne hasznalva -> tud ez igy mukodni androidban? (Pl. szokasos bongeszokben hogy lehet ilyeneknel nagyitani? Szamokat potyogni peldaul az android bill-en, ha epp nincs lehetoseg fizikait rakotni?)
    Olvasom hogy hibas kijelzo-szeria van, ez csak azokat a termekeket erinti, ahol a Flame szerepel a termkeben vagy leirasban?
    Ebay es pandawill-en kivul hol erdemes valogatni (csak paypal)? Itthon esetleg ahol ezt a kategoriat meg szabad venni, persze tobbert de azert nem tul sokert? (A kintire is szamolom az afa-t, legfeljebb orulok ha nem.)

  • axioma

    veterán

    Elnezest, hogy nem vagyok kepben, bocsanat ha volt, kereso nekem nem dobott semmit.
    Ez a termek milyen valos erteket kepviselhet? [link] Mi lehet a rossz benne? Azt latom, hogy a proc. sorszama alacsonyabb, de semmit nem tudok a hardverekrol.
    9-10 inch, min. 1G ram, es legalabb 1024-es felbontas, es legalabb 4.0 de a 4.1 erosen preferalt feltetelekkel, ha hajlando vagyok kulfoldrol is rendelni, akkor sincs afa nelkul se sokkal jobb ajanlat ahol en neztem, es ehhez van gari - de szoljatok, ha rosszul latom.
    Amire NEM lenne hasznalva, az a grafikus jatekok. Sot, nagyjabol kizarolag bongeszes es bill-t csatolva hozza emailezest tervezek rajta, egy halodo eeepc901-t valtana ki, de van masik laptop meg nagygep is, office nem baj hogy nem lesz. Egy pdf-et meg csak kinyit me'g, ha kell (par oldalas, pl. bankok kondilistaja). Neha max. skype.
    Elvileg tudnek varni is, ezt csak akkor vennem meg, ha tenyleg jo az ar-ertek arany igy learazva.

    Elore is koszi a velemenyeket!

  • axioma

    veterán

    válasz this is life #34290 üzenetére

    Oh, koszi, hat igen ami nincs leirva, az nem tunik fel... (marmint 1 vs. 2 mag). Akkor kiesett, pont a lassusagbol elegem van (sok bongeszoablakot ez mar nem bir), de jobb netbook nem igazan kaphato vinyo nelkul kifizetheto arban (ezt hasznaltam vettem es csak ssd-s), meg azert a 600 pixel magassag kicsi, a tabletnel viszont elforgathatnam melohelyen is a fejlesztest fuggobe allitott 24-es monitoron csinalom. Nem mondom, hogy koltenek ra akar 50e felett, de garisan es jo tabletert azert tudok a linkeltnel tobbert is venni. Az ar-ertek erdekelt volna. Peldaul azert, hogy ha nem valik be, akkor megvegyek es ne sokat bukjak - de nyilvan nem fogok belefutni direkte a pofonba.
    Szoval koszi szepen a helyretevos valaszt! Egyelore akkor varok, majd ha surgos lesz akkor jovok kinai linkekkel, vagy kiolvasom mi az, ami mar itt vkinek bevalt.

Új hozzászólás Aktív témák