Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
vendingo
veterán
Ma megnéztem mindent. Elég gyenge a kijelzője ipad után.
A redmi pad pro egész jónak tűnik, 2027-ig kap támogatást.
2 évig akár jó is lehet.
Ezeket az olcsóbb tabletokat, mint pl redmi pro ki lehet tenni hdmi-vel külső kijelzőre, esetleg még használni is lehet, mint ahogy az ipad-et? -
mrThomi
addikt
Én csak azt nem értem, hogy ha egy cmf p1-be beletudnak tenni egy tök jó hardvert 60 ezerért akkor ezt tablet fronton miért nem lehet ? Pics@skodnak itt a gyártók a snap 680-al, koros unisoc meg G99 procikkal. Utóbbi lehet még használható is, de akkor is csinálhatnák még jobban.
Madket: ráhagytam... mamámnak akartunk volna valamit nézni, nyilván bármi jó lenne neki annál ami van, de valahogy nem érzem ezt most. Ár/érték arány még mindig nem elég jó a 150 eurós kategóriában, pedig azt hittem kezd beindulni a tablet piac. Teclast T50 Pro-t kerestem egy ilyen ajánlatot találtam rá [kép] ez kb 75 ezer huf, nemrossz, mondjuk nem tudom hol lehet ezt 60-ért megcsípni, de hogy ezekre nem fog jönni sok frissítés az biztos -
mrThomi
addikt
Köszi a tippet, szétnézek aprón is. Nekem személy szerint volt Honor Pad 8-am. Brutál jó akksi és hangszoró, szép kijelző, bár csak 60hz, de alig, talán 1x jött frissítés rá. Főverzió még mindig A12-n ragadt ? 1 éve adtam el kb.
A Remi Pad SE-t nem ismerem, de jókat olvasok róla, újabb modell is, igaz csak 4gb ram és Alis, kitudja milyen garival. Árban tényleg ugyan annyi lenne. Nem tudom, melyik lenne a jobb választás ?
-
cidalain
veterán
olyat próbáltál, hogy csak ezen keresztül tölteni, úgy hogy semmi fogyasztót nem teszel rá (pl a winyó)? ha úgy sem megy, akkor ez nem alkalmas rá. nagyon sokféle ilyen cucc van, nagyon vegyes tapasztalattal, de inkább nem megy a töltés, mint igen.
ha fogyasztó nélkül megy a töltés, akkor először a töltést csatlakoztasd, aztán a fogyasztót. -
cidalain
veterán
A Mi Pad 4 szériánál választotta szét a Xiaomi a dolgot.
A Wifi only volt az alapgép. Az LTE-be volt minden, GPS, izébizé szenzorok pluszban.
Aztán persze a 6-osból meg már nincs mobilnetes verzió, így GPS-es sem. De lenne létjogosultsága? Eleve nem értem a tabletes navigálást: hova jó ez, minek 11" navigálni, mi tartja a kocsiban, hova teszem hogy ne takarja ki a fél szélvédőt, és ne lefele kelljen nézni az ölembe? Persze ez lehet, hogy inkább az én hibám -
updog
őstag
Hmm. Update hogy bekapcsolva ugye kb. 20-ból kb. 2x hajlandó egyáltalán jelezni hogy tölt, kikapcsolva nem írja hogy töltene de most délután 4 és este 10 közt felment kb. 20%-ot így kikapcsolva töltve. Biztosan nem normális amit csinál.
#93084Öcsielvtárs kb. látszólag érintetlen újként jött, a töltőcsati látszólag hibátlan és tiszta, bármilyen kábel áll benne mint a cövek.
szerk: aha, közben megnyitottam a Lenovo appot ami defaultból rajta van, egyrészt persze bőven garis még azt írja, de helyszín Németország (nyilván, onnan van, nem tudom itthon foglalkoznának-e egyáltalán vele), másrészt serial alapján javítási előzmény: Warranty / Battery. Hát ebből amazon visszaküldés lesz... kár érte, elfogadható cucc volt (főleg 125 euróért
többet mondjuk lehet nem is adtam volna érte, tényleg max. elfogadható kategória, és max. ennyiért).
-
cidalain
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Építő/felújító topik
- Milyen autót vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Csökkentik a fogyasztást a Google AI-adatközpontok, hogy ne legyen áramszünet
- Kifelé is csukható a Z Flip7?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Apple iPad Pro (2020) 11" 128GB WiFi - Csomagolás bontott, akku 100% (0 ciklus), akár beszámítással
- Lenovo Thinkpad Tablet X1 Gen 3
- Galaxy Tab S10+ 5g és Gyári Smart Folio keyboard Samsung vásárlás
- AppleCare+ , biztosítás/kiterjesztett garancia - Apple hivatalos biztosítás!!!!
- Samsung Galaxy Tab S9 / S10 FE + / Ultra - Wi-Fi / 5G / Bontatlan - 3 év gari
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 3800X 8mag 16szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- 512 GB-os PCIe 4.0-as M2 SSD-k garanciával
- DELL Precision 5560 i7-11850H 32GB 1000GB T1200 FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest