Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Sziasztok,

    Tablet vásárlását tervezem, de nehezen igazodom el az óriási kínálat miatt. Olyan kicsi vagy közepes méretű tabletet szeretnék, ami maximálisan jól használható érintő tollal (stylus). Főleg kézírásra, rajzolásra, grafikus programokra szeretném használni, ezért nagyon fontos lenne hogy gördülékenyen és megbízhatóan működjön együtt ilyen külső eszközzel. Nem teljesen értem így laikusként, hogy melyik melyik érintőceruzával kompatibilis, de azt látom, hogy a piacon rengeteg termék elérhető. Hasonló minőséget szeretnék, mint amit az Apple Ipad termékek esetén tapasztaltam kiállítótermekben, csak nagyon fontos lenne hogy android alapon működjön. Tudnátok ebben segíteni, melyik termékeket ajánánlják, mik a tapasztalatok?
    Hallottam valami olyasmit, hogy a Samsung együtt tud működni a Wacom márkájú tollakkal, ami nagyon jó? Ez csak Samsungra igaz, vagy ezek a tollak mással is jók? Fontos lenne hogy kézírásra, rajzolásra alkalmas legyen, lehetőleg úgy hogy a kezemet a tableten tudjam tartani a toll használata közben (mintha papírra írnék), az Apple tabletek tudják ezt ha igaz, hasonló terméket keresek. Bármilyen márka szóbajöhet, hogyha van olyan márka ami méretben 10 col alá tud menni az különösen érdekes lehet (apple mini méretben pl.).
    Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák