- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Azonnali navigációs kérdések órája
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Yettel topik
- Poco F7 – bajnokesélyes
- iPhone topik
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Megérkeztek a Xiaomi 15T sorozatának telefonjai Magyarországra
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
Size83 #27083 üzenetére
Mekkora élsimítással mértél? Nem látszik a képen.
Lemértem én is a gépet.
Procim és vga-m ugyan az mint neked, annyi, hogy nekem Gigabyte 7850 OC van. Semmi nincs tuningolva.
Képeden nem látszik de húzva van a cpu és a vga nálad?
1600x900-as felbontással, extreme beállítással, 8xFSAA-val ezeket a pontokat kaptam: -
Romeo619
senior tag
válasz
Size83 #25334 üzenetére
Hát ez a durva, hogy van egy 965BE-m meg egy 2 gigás 7870em és koszos 45-55 fpsem van na nem létezik...mi a rákot kell állítanom rajta -.- jelenleg ezek a beállítások vannak. Min kell változtatni, mert sztem a kártya 10% ha kivan használva hiszen ezen a szinten ment a GTS250em is ami ennél jóval de jóval *arabb...
-
Anaren91
senior tag
-
Sondi1986
addikt
válasz
Size83 #19205 üzenetére
Helyedbe ezt venném míg van: SAPPHIRE 11199-20-20G HD7870 2GB GDDR5 BOOST LITE
-
kovsol
titán
válasz
Size83 #19219 üzenetére
BF3 ban szerintem kihajtja, de sok helyen nem elég neki. Alap órajelen biztos nem. Mondom úgy, hogy FX6100@4Ghz nálam sok helyen kevés volt és ezért váltottam i5 -re. Főleg ott kevés ahol kell az egy cpu mag ereje és nem hajtja meg mind a 6 -t. Starcraft2 ben pl egy hd6850 mellé is kevés volt. Mondjuk az a játék csak 1 magot használ.
(#19222) - = Zk = - kicsit magad ellen is beszélsz, mert neked is FX procid van. Mondjuk egyik barátom nagyon minimál költségvetésből akart viszonylag időtálló gépet összerakni és végül egy fx6300+7850 páros lett neki összedobva. Főleg BF3 amivel játszik.
-
miresz
veterán
válasz
Size83 #19205 üzenetére
Múlthéten szereltem be egy ilyen kártyát,egy gépbe,kérésre. A tapasztalat annyi,hogy a hűtése elég zajos terhelés alatt. Mást nem vettem észre.
mr bauer: Én is ezzel szenvedek.
Esetleg itt megkérdezhetnéd Nagy Everest / AIDA64 topik ha jutottál valamire értesíthetnél. (Sajnos most nincs időm oda írni,mert megyek el itthonról. )
-
kittl1120
csendes tag
válasz
Size83 #18236 üzenetére
hello
Nekem holnap küldik pcx-sek a Sapphire 7850-et(Black Screenes) aztmondták , hogy egy újat küldenek helyette.Kérdeztem , hogy mi volt a baja válasz: ők nemtudják, majd ha az új is elkezd szórakozni , akkor beszélhetünk egy msi 7850 cseréről . Ja és majdnem 1 hónapot ültek rajta
-
zo1dberg
csendes tag
válasz
Size83 #14123 üzenetére
Én is most szereztem be egy 7850-et, és hasonló jelenségeket tapasztaltam. Vibrálás, sávokban egymáson áttetsző textúrák, furán vibráló árnyékok.... Vajon hibás darab, vagy kezdjek el mókázni a driverekkel (4830-ról váltottam, driver cleaner volt előtte). Esetleg lőhetek pár képet/videot ha nem sikerült elégé pontosan fogalmaznom
Új hozzászólás Aktív témák
- Házimozi belépő szinten
- Battlefield 6
- Kínai tulajdonban sem változtat nevet a MediaMarkt
- Autós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- DUNE médialejátszók topicja
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- Vezetékes FEJhallgatók
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Huawei Quidway S5324TP-SI-AC - 24G, 4SFP, L2, managed switch
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B550 Vision D B550 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- LG 77CS6 - 77" OLED - 4K 120Hz & 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - Szupervékony
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest