Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

(#8401) Pyttawrx válasza Honda NT700 (#8400) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Töltsd le az nnu-t, navitel navigator update, ott kovesd a leirtakat. Ha life time terked van akkor megy siman.

Pisti

(#8402) alexw801 válasza Pyttawrx (#8361) üzenetére

alexw801
(senior tag)

PM ment.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1; Yi 4K; Yi gimbal; Yi dashcam; EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; KOBO AURA ONE, Kindle PW3, Samsung Galaxy Tab A SM-T585

(#8403) bul07 válasza bul07 (#8392) üzenetére

bul07
(PH! nagyúr)

Jelentem minden gond nélkül mennek rajta
Here, Google térkép, Waze

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#8404) Pozsi85

Pozsi85
(lelkes újonc)

Sziasztok! Szükségem lenne egy Garmin Nüvi, GarminDevice.xml file-ra, Illetve egy TrafficProvider.xml-re is, ha volna kedves valaki elküldeni privátban! Nem warezolni akarok, leírom miért kell: Az autómat szerencsére tudom frissíteni (trükkösen ugyan, de megy), és ehhez kellene, mert nem kér unlockot egy bizonyos FW-vel, és véletlen nekem pont az van rajta... Próbáltam, megy. Tehát a fenti 2 file kéne nekem, és méghozzá egy olyan NÜVI-é, amelyik tudja ezeket: LIFETIME frissítés (ez lenne a lényeg ugye.. ;) ) TMC, 3d map, Kereszteződés nézet...

Ezer hála...

(#8405) Pyttawrx válasza Pozsi85 (#8404) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Ez warez innentől. :)

Pisti

(#8406) Werkly

Werkly
(őstag)

A múltkor írtam egy Audis naviról amin Win CE 6.0 fut. Az a gond, hogy csak keresi a GPS jelet de nem találja meg! Mi lehet a baja az SD-n a softwarenek? Maga a készülék lát több műholdat is ha scannelem! Köszi!

(#8407) Pyttawrx válasza Werkly (#8406) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Szia! Port szám lehet nem jó, próbál 1 értékre írni, vagy meg kell tudni az adott navi mit használ. Szerintem

Pisti

(#8408) Werkly válasza Pyttawrx (#8407) üzenetére

Werkly
(őstag)

De hol melyik mappában lévő "dolgot" kéne módosítani?

(#8409) Pyttawrx válasza Werkly (#8408) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

kell a navi és progi típusa, írj PM-et

Pisti

(#8410) Honda NT700 válasza Pyttawrx (#8401) üzenetére

Honda NT700
(újonc)

Szia!
Tegnap megoldottam...visszavittem a boltba ahol vettem. Nem akadékoskodtak. Visszavették...Lehet nem én voltam az első aki visszavitte. Azért köszi a választ.

(#8411) Pyttawrx válasza Honda NT700 (#8410) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Nah ez is jó, legalább tudsz másikat venni.

Pisti

(#8412) Pozsi85 válasza Pyttawrx (#8405) üzenetére

Pozsi85
(lelkes újonc)

Szerintem nem az... Mivel aza utógyár nem támogatja a fejegységet. Nem illegalis rá a térkép, ha van egy friss térképem és kulcsom, akkor miért lenne warez? Már csak azért is mert nem kell kulcs! Nem kér, mivel az autó beépített feje, és nem kér. Ennyi...

(#8413) Pyttawrx válasza Pozsi85 (#8412) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Rendben... Bocsánat :)

Pisti

(#8414) wihar123 válasza Pozsi85 (#8412) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

Túl nagy a mellény! :F
Kér az csak mindez a gyári frissítéskor küldött GarminDevice.xml és TrafficProvider.xml tárolja, az igényelt állomány viszonylatában. Érdekessége, hogy a beazonosítást követően Aut. törlődik, ezért hiányzik neked és ezért nem tudod frissíteni manual. Ezt tudva szokták a hozzáértők kifejteni az archívumból.
Annyit elárulok, hogy Google tárolja pár helyen, egy kis figyelem és megtalálod.

Egyéb segítség már warez lenne, ha tetszik, ha nem. :K

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8415) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Sziasztok!

Sygic Voucher Edition, amit készülékhez adnak, használható kamionos navigációra? Truck verziós készülékek már jóval drágábbak, ezért merült fel kérdésként.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8416) Wiihekker

Wiihekker
(újonc)

Sziasztok! Fényerő állíthatóságával bajlódok egy Navon A500-as jogtiszta Nextgen változatán. Nincs sys.txt, csrébe van igo9_android_nextgen.ini, ahol az interface tul.alatt show_backlight=1 változóval sikerül a beállításoknál a fényerő csuszkát előcsalnom. Fényerőt azonban még így sem állít, gyanítom a hiányzó labs.zip, és a device ux hiányossága miatt. Hogy tudnám ezt orvosolni?

" Szarból nem lehet ostort fonni, de ha mégis, nem lehet vele pattogtatni! "

(#8417) pocokxx válasza pocokxx (#8415) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Megint egy kérdés, bár aktív válaszolóval még nem találkoztam... :B Egy Wayteq x995 jobb vétel lenne mondjuk egy Huawei Mediapad T3 tabletnél? Elvileg ugyanazok a szoftverek tehetők fel rá, nem?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8418) bul07 válasza pocokxx (#8417) üzenetére

bul07
(PH! nagyúr)

WAYTEQ x995 Max meg lett véve gondolom ugyan az a szoftver van rajta

Sygic Teljes Európa térkép
Le kellet tölteni az alkalmazást [link]majd beírni a kódot, nincs csak személyautó, se busz se teherautó

Egy sima Tabletett én nem tennék ki a tűző napnak, egész nap
Meg ugye navihoz adnak rendes rögzítést is

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#8419) wihar123 válasza Wiihekker (#8416) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Küld meg a verziót és rákeresek a hiányzó alkalmazásokra.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8420) Pyttawrx válasza pocokxx (#8417) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Jobb a GPS, mint a tablet, mivel arra androidos igo megy, picit másabb a feület. Így nem is az x995-öt venném, hanem az x985BT modellt. Személy szerint jobbnak látom ezt.

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8421) Ramius

Ramius
(őstag)

Sziasztok!

Navigáció ajánlást szeretnék kérni. Minimum 5"-os jól olvasható kijelző, könnyen kezelhető, egyszerűen frissíthető cucc kellene, előre telepített szoftverrel. Utólagos hekkelős megoldás nem érdekel. Nem napi használatra, max 50 ezerig.
Köszi!

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8422) Pyttawrx válasza Ramius (#8421) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Garmin-ok elég jók a nevesebb márkák közül (élettartam frissítéssel), ha olcsóbbat szeretnél a wayteq x985bt-t szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8423) Ramius válasza Pyttawrx (#8422) üzenetére

Ramius
(őstag)

A garmin navik tudnak magyarul?

(#8424) Pyttawrx válasza Ramius (#8423) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Igen, persze.

Pisti

(#8425) Ramius válasza Pyttawrx (#8424) üzenetére

Ramius
(őstag)

Köszönöm a segítséget. :)

(#8426) Csöves válasza Pyttawrx (#8422) üzenetére

Csöves
(senior tag)

+1 wayteq

Aquila non captat muscas.

(#8427) Pyttawrx válasza Ramius (#8425) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

szívesen. :)

Pisti

(#8428) Silvestris

Silvestris
(kvázi-tag)

Van egy gps nyomkoveto az automban, ami ejszakankent azt jelzi, mintha a kocsi uton lenne, pedig egy melygarazsban all, felette 11 emelet, tehat se gps jel, de meg gsm szignal se nagyon van. En arra gyanakszom, hogy ez valami kapcsolodasi problema, mert az eleg valoszinutlen, hogy valaki a tudtom nelkul elviszi az autot es 230 km-es sebesseggel szaguldozik a caroson keresztul. Valami otlet?

(#8429) renegat1

renegat1
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Kaptam egy Wayteq X995-öt törött kijelzővel. Nem tudja valaki hol lehet hozzá beszerezni új kijelzőt? Az egész netet végig böngésztem, de nem találok.

(#8430) DM43 válasza renegat1 (#8429) üzenetére

DM43
(őstag)

[link]
(mondjuk nem olcsó, 14.000 Ft)

(#8431) renegat1 válasza DM43 (#8430) üzenetére

renegat1
(kvázi-tag)

Köszönöm. Tényleg nem olcsó. Aliexpress-en találtam ugyan, de az szenzitív kijelző, ez meg kapacitív.

(#8432) wihar123 válasza Silvestris (#8428) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Szerintem kérdezd meg a gyártót, vagy a szolgáltatót, hagyd kint éjszakára, hogy akkor is csinálja-e, ha pedig te raktad bele, akkor ellenőrizd a lefedettségbeli beállításokat, használd az users manual kapcsolási leírását, vidd szakemberhez.

(#8433) movax válasza Ramius (#8421) üzenetére

movax
(senior tag)

Telefonra ingyenes MapFactor, offline térképekkel, erősen ajánlom. Évek óta használom, Európában, USÁban, atom megbízható. Nem tudtam okot találni, hogy minek kellene különálló navit vennem.

[ Szerkesztve ]

(#8434) KTU válasza movax (#8433) üzenetére

KTU
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"ingyenes MapFactor, offline térképekkel, erősen ajánlom"

Én nem.

Kipróbáltam, ingyenes térképet választva, Kecskeméten városközpontból Lidl-hez tervezve,
átvezet a pár hónapja lezárt aluljárón. :W
Maps Me szintén. :W

Navigon is átvezet a pár hónapja lezárt aluljárón, de rak egy piros X-et az aluljáróra.
Ez se jó, de legalább figyelmeztet.
Már 1 éve telepíteni se lehet, nemsoká lejár az a nagyon kevés támogatás is.
De legalább valahogy jelzi. :U

Waze, HERE WeGo, Sygic
OK

MONESE_reg._ kapsz +10 £-t ___ CURVE_reg._ kapsz +5 €-t ___ kód nélkül nincs bonus, Win-Win helyzet___Írj privát üzenetet.__Esetleg Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

(#8435) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Sziasztok !
Tudtok ajánlani kb 90e Ft-ig navit ami előre jelzi a dugókat stb.. de mind ezt SIM-kártya használat nélkül és teljes EU térkép van benne ?

(#8436) Pyttawrx válasza kpal (#8435) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Szia, ehhez mit szólsz?

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8437) gabor_01 válasza Pyttawrx (#8436) üzenetére

gabor_01
(senior tag)

A TMC vevőt külön kell megvenni, nem hiszem, hogy 10e-ből megvan.

(#8438) Pyttawrx válasza gabor_01 (#8437) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

A valós ideju forgalom szolgaltatas nem az?

De akkor itt egy tmc vevős mio

Vagy ez

Garmin tcm 15-től indul.

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8439) gabor_01 válasza Pyttawrx (#8438) üzenetére

gabor_01
(senior tag)

A Garmin tudja kezelni a TMC-t két módon:
Wifin és rádiós vevőn keresztül. A wifi ki van zárva, mivel SIM kártya kell hozzá (közvetve).
A vevő meg nem tartozék.

(#8440) Pyttawrx válasza gabor_01 (#8439) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Ez ok.

Pisti

(#8441) nemcso válasza gabor_01 (#8439) üzenetére

nemcso
(őstag)

Az LMT nem traffic figyelést jelenet még manapság is ?
Nálunk van 255LMT és 2455LMT Garmin, mindkettőnél az autós töltőkábel tartalmazza a TMC vevőt. :F

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#8442) Pyttawrx válasza nemcso (#8441) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Lmt az az örökfrissítést jelent.

Pisti

(#8443) gabor_01 válasza nemcso (#8441) üzenetére

gabor_01
(senior tag)

Elvben igen.
De az adott linken csak opcióként írja a TMC vevőt.
Amúgy csak a T betű a végén jelenti a TMC vevőt (és képességet).
Ha nincs ott a T betű, akkor még utólag vásárolt TMC-s töltővel sem fog működni a vétel.

(#8444) nemcso válasza Pyttawrx (#8442) üzenetére

nemcso
(őstag)

LM = Lifetime Map
LMT = Lifetime Map & Traffic

gabor_01 : ezt tudom, de a linkben is LMT van.

plusz szerk : elnéztem, csak LM van, bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#8445) Pyttawrx válasza nemcso (#8444) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Ezt írtam, csak te pontosabban. 😀

Pisti

(#8446) gabor_01 válasza nemcso (#8444) üzenetére

gabor_01
(senior tag)

Hogy még pontosabb legyen: :DD
LMT-S : forgalmi információ Smartphone Link alkalmazáson keresztül

(#8447) Pyttawrx válasza gabor_01 (#8446) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

:D

Pisti

(#8448) takjoe

takjoe
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Van egy 8" tabletem 8 Gb belső tárhellyel. Van rajta egy IGO Szülinap térkép program, ami szuperül működik. Van rajta még egy navigációs program/Sygic/ de sajnos egy-két térképen kívül nem tudok többet a kevés belső tárhely miatt telepíteni.Lehet-e több térképet a külső SD kártyára rárakni úgy hogy működjön, vagy mi ennek a módja?Kösz

[ Szerkesztve ]

(#8449) Jazz

Jazz
(PH! kedvence)

Sziasztok,
a wazee hosszabb (800km, több országon átmenő) útvonal tervezésekor kifagy, és ugye csak 1 köztes útvonalat lehet megadni neki. Ezen felül nagyon jó.
De van más jó alternatíva, androidra?

Köszi!

free your mind

(#8450) gabor_01 válasza takjoe (#8448) üzenetére

gabor_01
(senior tag)

A Sygic tudtommal tudja kártyára is tenni a térképeket.
Az enyém tudja.

[ Szerkesztve ]

(#8451) nemcso válasza takjoe (#8448) üzenetére

nemcso
(őstag)

Igen, a Sygic tudja, nálam is SD-n vannak a térképek.

(#8452) Werkly

Werkly
(őstag)

Igo Primo full EU-nál miért van, hogy kilépek országhatáron és lemegy a kis nyíl a térképről? SYS-ben kell átírni valamit vagy beállítás kérdése az egész? Köszi!

(#8453) wihar123 válasza Werkly (#8452) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

Szia Cimbora!
Azt ugye tudod, hogy ez a kérdés itt kint Warez, de itt is elfelejtetted a készüléket és a Primo verziószámát, pótold "bent" és kapsz választ. Ugyanis az esetek nagy százalékában nem mindegy, hogy Android, vagy WinCe a kérdéses szoftver és abban a Full csomagban is lehetnek hátulütők...

[ Szerkesztve ]

(#8454) Citroghost

Citroghost
(őstag)

Sziasztok! Milyen haszna van az alap kiszerelés helyett Sygic 3D térképpel felszerelt változatot venni 5000Ft-tal drágábban, ha tudtommal ingyenesen is lehet térképet letölteni erre az androidos rendszerre?

Ez a fizetős térkép valamivel jobb, mint otthon, manuális módon feltenni valamit?

(#8455) Pyttawrx válasza Citroghost (#8454) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Megéri, nagyon jó a sygic, főleg ezt az androidosat én nem ajánlom. Nem szeretem, szerintem jobb a sima. De ha már ezt veszed, akkor a jobb amelyikbe benne van.

Pisti

(#8456) CHIPman

CHIPman
(PH! nagyúr)

Üdv.
Okostelefonoktól teljesen elzárkózó felhasználónak keresnénk navigációs eszközt, lehetőleg minél nagyobb képernyővel. Gondolom WayteQ lesz a megoldás, viszont abból nem tudom, hogy mi.
1: A cél az, hogy a navigációs szoftverhez a lehető leggyorsabban eljusson. Erre az x995 vagy az x985 az alkalmasabb?
2: Az x995-öt nézve, az Android mellett a 8GB-ból mennyi marad a navigációs szoftvernek?
3: Van az x995 MAX-nak méltó nem androidos alternatívája? (méretben)
A navigációs szoftverről most tételezzük fel, hogy nem szükséges a gépen lennie megvételkor.

[ Szerkesztve ]

(#8457) Pyttawrx válasza CHIPman (#8456) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Egyértelműen x985 ez 5" szerintem elég a 7" zavaróbb a kilátásban. Ha 7" szeretne én 2din fejegységet használnék, Ebay-en 17-27 közt van, a wayteq 17-20 plusz a szoftver rá.

Pisti

(#8458) CHIPman válasza Pyttawrx (#8457) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Nem lesz felszerelve sehová, térkép "helyett" lenne, nem turn-by-turn navigálásra.

(#8459) Pyttawrx válasza CHIPman (#8458) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

akkor nem sok értelme lesz, inkább akkor egy tabot vegyen, de samsungot vagy hasonlót. a wayteq x995-öt semmiképp nem javaslom. A GPS-t azért zártam ki, mert így ha ritkán használja mindig baja lesz a töltéssel vagy az akksival és csak kidobott pénz így szerintem. Tabot jobban lehet másra is. Lehet szokatni az okos eszközökhöz ezzel :)

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8460) CHIPman válasza Pyttawrx (#8459) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Nyilván ha az okostelefonoktól elzárkózik, akkor egy tablettel annyit se ér, mert még telefonálni se tud vele.

(#8461) Pyttawrx válasza CHIPman (#8460) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Értem, akkor meg ezt sem fogja szeretni. Félre ne értsd, nyilván nem bántásként szánom, de a GPS készülék nem arra való amire ő szeretné, akkor tényleg hasznosabb a papíralapú térkép.
De ha mindenképp választani kell én akkor azért javaslom az x985-öt, mert egyszerűbb használni, mint az x995-öt. Sok volt már nálam. és a visszajelzések alapján még a vásárlók 90%-a meg is bánta. Viszont az x985 azzal fordított helyzet. ez az én tapasztalatom, majd eldöntöd melyiket veszed neki.

Pisti

(#8462) Donki Hóte válasza CHIPman (#8460) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Ha csak térkép helyett akarja használni, akkor mutasd meg neki, hogy hogyan tudja a számítógépén használni a GoogleMaps és a GoogleEarth alkalmazásokat.

Egy fillérjébe sem fog kerülni és el lesz tőlük ragadtatva, mert térkép helyett ezeknél jobbat nem lehet találni :R

15 éve a PH!-n :-)

(#8463) CHIPman válasza Donki Hóte (#8462) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Azokat ismeri, és nyilvánvalóan egy hordozható eszköz a cél, nem fogom az asztali számítógépet monitorral bekötni neki a kisteherautóba.

(#8464) Donki Hóte válasza CHIPman (#8463) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Kisteherautóba :F

Eddig azt írtad, hogy nem turn-by-turn navigációra akarja használni :K

Leírhatnád, hogy pontosan mi célból használná az illető a navigációt.

(#8465) CHIPman válasza Donki Hóte (#8464) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Attól, hogy nem turn-by-turn navigációra kell, és térkép helyett, még feltétel, hogy ne legyen egy monitorhoz és egy konnektorhoz kötve. Teljesen jól leírtam az igényeket. A (#8461)-ben majdnem teljes mértékben megválaszolásra került a kérdés kisebb huzavona után, nem tudom ezek után hogy jött ide a számítógépes Google Maps.

[ Szerkesztve ]

(#8466) Donki Hóte válasza CHIPman (#8465) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Nézd, tőlem arra használja, amire akarja (pontosabban arra nem használja, amire nem akarja), de ha térképet kell helyettesíteni, akkor továbbra is csak a GoogleMaps-ot tudom javasolni, mert abból ki tudja nyomtatni a térképet (akár a javasolt eljutási útvonallal együtt), foghatja a kezébe, akár egy hagyományos térképet.

Mert azt nem pontosan értem, hogy ha az okostelefontól, tablettől tartózkodik, akkor egy (ezekkel kinézetben, kezelésben, használat elvében, korlátaiban) 95 %-ban hasonló navigációs eszközt mitől fog majd kedvelni :F

Na, béke veled, ez a te ügyed, neked kell ezt menedzselni :R

(#8467) wihar123 válasza Donki Hóte (#8466) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

(#8468) Pyttawrx válasza Donki Hóte (#8464) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

:) :C

Pisti

(#8469) attilaxxxx

attilaxxxx
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Mazda3 gps frissítését hogyan tudom megoldani, illetve magyarítani?
DVD lemezes.
Köszönöm előre is....

//WayteQ X980 BT//

(#8470) Grave444

Grave444
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Navon GPS térképét hogy tudom frissíteni?
Wayteq-nél az IGO-t könnyű, viszont ezt nem tudom.
Esetleg valaki tud linkelni egy oldalt, ahonnan maga a program letölthető?

(#8471) Pyttawrx válasza Grave444 (#8470) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Szia!

https://navigacios-szoftver.arukereso.hu/

Pisti

(#8472) Grave444 válasza Pyttawrx (#8471) üzenetére

Grave444
(PH! nagyúr)

Nagyon vicces.

Naviextras.com-ról ingyen lehetett frissíteni.

(#8473) Pyttawrx válasza Grave444 (#8472) üzenetére

Pyttawrx
(fanatikus tag)

Nem viccnek szántam. ezek szerint csak tudod honnan kell. A Navonhoz innen kell.
Ha Olyan gps-ed van ami örökélettartamú frissítéssel rendelkezik, akkor a gyártó oldaláról tölthető le ingyen. Ha csak bizonyos ideig volt frissíthető, akkor ugyanonnan tölthető le csak pénzért. Ha warez megoldáson gondolkozol, azt itt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Pisti

(#8474) Grave444 válasza Pyttawrx (#8473) üzenetére

Grave444
(PH! nagyúr)

Nem tudtam még amikor feltettem a kérdést. :)

[ Szerkesztve ]

(#8475) wihar123 válasza Grave444 (#8470) üzenetére

wihar123
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Itt vannak azok a NavOn modellek, amelyekre érvényes a gyári frissítés.

Ha viszont más terved van, akkor nem ez a Te fórumod..., levélben a többit, ha rám írsz...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.