Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esteban

    senior tag

    válasz lesaux #82 üzenetére

    Igen, egy iBook-rol. De hogy jon ide az IE? ... azt tudom, hogy van telepitve erdetileg a gepen, de
    meg sosem hasznaltam - na jo egyszer elinditottam, hogy milyen.

    Safari-t hasznalok, mert az a leggyorsabb es FireFoxot ... ha olyan kedvem van.

    Az hogy a weboldalak fejlesztoi az IE-re programoznak es nem a szabvanynak megfeleloen, az
    hagy' ne az en problemam legyen :)

    ... ja es kepernyok kozott Safarin belul a TAB-okra kattintva valasztok, ha pedig mas alkalmazast
    szeretnek nezni, akkor megnyomom a gorgot, mire az asztalra kirajzolja az osszes ablakot
    lekicsinyitve. Ez utan ra tudok bokni, hogy melyik kell.


    ***

    Az hogy kinek milyen OS/gep kell dontse el mindenki. En nalam is fenn volt a lehetosege, hogy
    PC-t veszek (IBM T41) de nem azt vettem, es nem bantam meg. Leirom ide, hogy en mire
    hasznalom, hatha segit:

    1., Munka: Mail (levelezes), GPG (titkositas), OpenOffice (irodai alkalmazas), iPhoto (kepek
    rendezese, Spec program ami web alapu. [ezek mind mentek XP alatt is gond nelkul, itt csak
    engem az bosszantott, hogy tobb alkalmazas megnyitasa eseten mar keveske volt az 512MB RAM
    az Xp-nek]

    2., Munka 2: szinkronizalas BT keresztul Ericsson telefonnal, itt alapbol tudta az OS, csak
    parositani kellett a keszulekeket. Szinkron PDA-val ... ez majd kiderul, mert most fogok majd uj
    PDA-t venni.

    3., Szorakozas: Zenehallgatas, (most tettem fel egy programot, mellyel a T68i-m mint taviranyito
    mukodik ... kiraly :) /

    4., Szorakozas2: weboldal keszites, itt a GIMP, Macromedia Dreamweaver, MM Fireworks jatszik.

    5., Egyeb: bongeszeshez: Safarit es Firefoxot hasznalok. Van egy telepitett X11-is, Linuxos
    emberkek tudjak mit jelent. Van fenn egy virus kereso, FTP kezelo, Skype, autobackup, MPlayer.

    Windozos halozatokra soha nem volt problemam felcsatlakozni, GPRS is megy ...


    ... hirtelen ennyi jutott, az eszembe. Ha valami erdekel konkretam meg tudom nezni ... szivesen
    segitek.



    ps.; azt en is tapasztaltam, hogy sok sznob van aki elvakultan mac-es. Lasd valamelyik fenti par
    hozzaszolasban kitargyalt temat :) ... olyanokkal nem kell foglalkozni.

    ... Belaim :)

    [Szerkesztve]

    iBook + RedBull :)

Új hozzászólás Aktív témák