Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz MasterMark #53715 üzenetére

    Aham, pár hsz. -el feljebb írtam, hogy megvolt a hard reset és most töltőn a teló. Meglátjuk mi lesz!

    Dave™: Ezért írtam szintén pár hozzászólással korábban, hogy egy kollégám figyelmeztetett, hogy 720 -ast vegyek és ne 630 -at. Viszont a szolgáltatónál már nem volt belőle. Másik kollégám feleségének 630 van. A telefon felvevős probléma nála is jelentkezett. Telefonáláson kívül másra nem használja a telefonját, így neki más gondja nem adódott vele. A takarékos üzemmódban szét néztem én is. Biztos vagyok benne, hogy beállítás vagy alkalmazás okozza a problémát de mivel kevés alkalmazást használok, így nem tudom mi, mert egyik sem gyanús. Időjárás csempe szokta időnként lekérdezni a gps pozíciót no de nem hinném, hogy ő ragadt volna be. Kolléga is használja a 720 telóján és ilyenre nem panaszkodott.

    blakey: Nekem sajnos elég egyedi igényeim vannak alkalmazás terén. Kevés alkalmazást használok de azok fontosak! Egyik a [g:hu] geocaching alkalmazás, a másik meg az [Xcsoar]. Vásárlás előtt megnéztem az m$ store -t. Van mindegyikre alkalmazás de telefon híján vásárlás előtt nem próbáltam ki, hogy milyenek. Sajnos egyik sem alternatíva, vagy legalábbis erős kompromisszumukkal találtam geocaching alkalmazást, az xcsoar alternatívájának sajnos nincs próba változata, így még nem próbáltam ki. Majd megveszem, legfeljebb nem lesz jó!

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák