Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #70318 üzenetére

    Miért kellene raknom, hogy annál többet bukjak? Nem láttad, hogy amikor előre beírtam a tippemet, akkor mennyit nyertem volna, ha pedig meg is rakom, akkor bukok folyamatosan? Februárban is egy szelón 10.000 Ft ment el, direkt lecsökkentettem a tétet, annál kevesebbet bukok... Ilyen párszázas téten elbuktam vagy 30k-t úgy, hogy kevés meccset raktam, a szerintem legjobbakat, nem a valóságtól elrugaszkodottakat... Ha 300 Ft-os átlagtét helyett 3.000-ért raktam volna minden szelót, akkor most a 30k veszteség helyett 300k veszteség lenne pár hét alatt... Nincs abban érdekem, hogy minél több veszteségem legyen, ezért raktam kistéttel, de mivel így sem jön semmi, ezért abba is hagytam.

    Most ezt az elefánt X-et tényleg csak azért írtam be, mert az ismerősöm rakta, mondta, plusz ugye első 20-25 percben látszott, hogy az elefántok ki fognak sz*pni, gondoltam bemerészelem már írni, hogy mi a gondolatom, de persze kár volt, mert ha én írom be, az idegesít téged, de ha Daniel Alves írja be, hogy nyernek az elefántok, de mégsem nyernek, az már nem idegesít téged...

    A lényegen nem változtat, én már nem fogadok...

Új hozzászólás Aktív témák