Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz hubai1979 #23576 üzenetére

    Ha már megjöttek a "mocsáriak", akkor már sehogy.

    Beállni az elején lehet. Amikor átmész az alagúton, kapsz egy üzenetet Logopédustól, hogy munkát adna. Ki kell rabolni egy sztalkert. Elvileg elég elvenni tőle a cuccot (rá lehet beszélni), de nekem mindaddig nem fogadta el a küldetést, míg le nem lőttem szegényt, így inkább kihagytam az egészet. Igazából úgy beállíni, ahogy a Sztalkerek közé lehet (etikai kódex és egyebek), nem lehet, vagy csak nem emlékszem, hogy láttam volna ilyen beszélgetést, csak csinálhatod a feladataikat. Igazából az elején a rablás, a szerezz egy szerelőt, illetve ha Gollam megúszta a levadászást, akkor az ő "rendreokítása" jöhet szóba. Ennek elvileg két kimenete van: vagy leadod Logopédusnak a táskát, vagy elviszed Szidorovicsnak. Illetve ezt nem tudom biztosan, csak Gollammal beszél Lepel arról, hogy bocs, haver, hazudtam, ez a pénz Szidoré, te meg kapsz egy golyót a fejedbe, mert a Zóna veszélyes és a holtak már nem mesélnek senkinek semmit.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák