Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces1

    aktív tag

    válasz coal56 #14031 üzenetére

    Köszi, ezt én is kipróbálom majd sys2-re, vagyis már "majdnem" kipróbáltam, csak pont ezt a választható cuccokat hagytam ki (normál telepítést választottam) és így nem sok értelme van a gyárihoz képest.

    Más: Végül is valóban nem volt tökéletes ez a V5-re "ráfejelés" bár működött, de nem ajánlós megoldás, háttérbe "zizegett" a rendszer, ette az aksit (gondolom akadt a másik system-el) stb. Na mindegy, arra jó volt, hogy láttam a V6-ot. Most szabályosan Fastboot alatt feltettem V6alapra, pár napot próbálom, de ha nem szeretem meg (egyenlőre nem, de változhat) akkor simán visszatérek V5-re, mert nekem az tökéletes volt, még ha nem is istenkirály az akuidő.
    Ami elfogadhatatlan számomra a gyári böngésző, mert a V5-ben én azt használtam és megszoktam (a nyitóoldal televolt pakolva a leggyakrabban használt oldalak ikonjával, itt meg semmi lehetőség rá, könyvjelző menü egy ótvar! kedvencek nincsenek. Viszont elég gyors.
    Na de ezek még az első benyomások. Pár nap aztán kiderül, hogy marad e. :K

    Ja az aku időtől egyenlőre nem vagyok elájulva, most éppen 10% ment le fél óra alatt, remélem beáll.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

Új hozzászólás Aktív témák