Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zigi

    senior tag

    válasz Pikkolo^^ #11071 üzenetére

    Kösz ez biztos jól fog esni a páromnak, mert ő lőtte. De az is hozzá tartozik, hogy gyönyörű szép napos idő volt és ezeknek a szenzoroknak a fény a mindene. Kicsit borús az idő és vége a dalnak a beltérről nem is beszélve. Beltérben én mindig derítő vakuzok, nappal is hogy legyen valami + fény. Bár sajnos a P vakuja eléggé sárgás fényű, jobbat tenne a képeknek egy kicsit hidegebb tónus.

    kengyel

    Azért az sem normális, hogy hetente újra húzogatod mert merül az akku.......fogadjátok már el végre hogy gyenge az aksi és fos a droid:)
    darvinya már a zseblámpa appot is letöröltetné me'r spam érdekes az asszony Tipo-ján nem spam, a haverok telefonján nem spam ...hagyjuk már ezt... lassan mindent le kell törölni a telefonról mert merül. Meg "minek szinkronizálsz fontos ember vagy" igen én az vagyok! pl. a lányomnak ha üzen hogy mikor érek haza. Az asszonynak ha valamit hozni kell hazafelé a boltból és még hosszú a lista....
    Okostelefonként 1 napot bír a telefon. Telefonként többet is ezt aláírom, de ne várjunk már csodát egy 4" kijelzővel szerelt 1265mA es akkutól..............
    ( szégyelje magát az a mérnök aki ezt megálmodta és az is aki jóváhagyta)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák