-
Mobilarena
[Re:] Samsung Galaxy S4 Mini - drágám, az S4-ek összementek!
Új hozzászólás Aktív témák
-
ztoldy
senior tag
válasz
Viktor0610 #12391 üzenetére
Homályos, világos, be van égve.
-
Pete55555
addikt
válasz
Viktor0610 #12058 üzenetére
Jut eszembe: A telón Fmod ROM van, és Rootolt. Ez probléma, vagy tökmindegy jelen esetben?
Ahogy olvastam, csak egy kódot kell beírni, amit a szolgáltató ad. -
Raynbow74
csendes tag
válasz
Viktor0610 #12005 üzenetére
Másik telefon USB kábelével, hátsó USB csatlakozónál próbáltam, ugyan az a helyzet
-
Trooper82
senior tag
válasz
Viktor0610 #6723 üzenetére
Igen repülő modban volt. Nehany százalékot ugy is szokott merülni. Pár órája be volt mar kapcsolva, volt beszélgetés is. Erdekes...
-
Morris
veterán
válasz
Viktor0610 #5966 üzenetére
Feltettem én is és valóban sokkal jobb mint a beépített. Köszi a tippet!
-
lmaresz
aktív tag
válasz
Viktor0610 #5964 üzenetére
Köszi Ez megoldja véglegesen?
-
alakobun
csendes tag
válasz
Viktor0610 #5566 üzenetére
A fenti :Trixi matematikus géniusznak szolt aki két adatból ami között nem állt fel szignifikancia ki tudta számolni a helyes megoldást..azaz hülye vagyok ..de semmi baj..
-
alakobun
csendes tag
válasz
Viktor0610 #5566 üzenetére
A választ hamar megkaptam bementem a helyi üzletbe és megkérdeztem...csak gondoltam, hátha...de nem...ja igen és a készülékem még mindig hibátlanul üzemel..mókolva azóta sem volt arra vettem egy ace-t..azzal játszom..ennél az üzemidő beállt 2-3 napra az ace-m pedig..wifi...2g..csak úgy van üzemben 10-13 nap...lehet hogy,kezdő élőlénynek látszom,egy kis prokariótának,de nem vagyok az..ha a linket megnézed van benne egy kis ellentmondás...ezt az ellentmondást szerettem volna feloldani visszterhes szolgáltatás mellőzésével..azaz mielőtt megvenném hátha valamelyik user-nek van vele tapasztalata..ja és ne légy undok...légy ironikus vagy cinikus..de undok az ne...köszönöm.
-
Krajczi
tag
válasz
Viktor0610 #3675 üzenetére
Köszi. Más is ezt javasolta. De nem működött. Kép továbbra sem volt, csak a hang. Kiírt az elején valamit a HW+ állíthatóságáról. Mivel ez megjelent a képernyőn is, rátapiztam, át lehetett váltani SW-re. Megjött a kép is. Hurrá!
Jobban néz ki 4,3-on, mint 3,7-n...
-
hito
nagyúr
válasz
Viktor0610 #2761 üzenetére
Egyedül az S4 zoom-omnál éreztem, hogy van benne anyag. És azért mert abban tényleg volt. Mondjuk a burkolat ott is 2Ft-os műanyag volt. Mind1, a Samsungot így kell elfogadni, ha eddig nem tűnt fel nekik, akkor gyanítom eztán se fognak változtatni.
-
hito
nagyúr
válasz
Viktor0610 #2758 üzenetére
Vááá, tényleg, ezt nem is néztem
Akkor már csak ez maradt nekem, mint utolsó mentőcsónak: "Már miért lenne jobb az Xperia T, mint az S4 Mini?" Mert én azt mondtam
Viccet félretéve, használtam mindkettőt, számomra nem kérdéses, hogy melyik a befutó, de meglepett, hogy ennyivel erősebb az S4 mini. Mindenesetre ahogy modod, kamerában és kijelzőben elveri a T és szerintem anyaghasználatban és átgondoltságban is. De akinek fontos a ram és a proci, annak inkább S4 mini. Azért még érdemes figyelni a támogatást is, már ami az XDA-t illeti. S4 mini nem a legkedveltebb darab a devek körében és ahogy olvasgattam valaki írta ma vagy tegnap, hogy két fejlesztő igonrálta az eszközt. De ez persze nagyon "rétegszempont" a készülékválasztásnál.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- BestBuy ruhás topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Mini PC
- Előrendelői előzetest kapott a Painkiller
- Milyen légkondit a lakásba?
- Tőzsde és gazdaság
- Google Pixel topik
- Sokat fejlődött a Tecno belépő ajánlata
- További aktív témák...
- iPhone 16 Black 128gb BONTATLAN 3év gari Csere is
- Apple Iphone 13 - 128 GB (éjjfekete) Garanciális
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia
- Okostelefonok és eszközök felújítása, akkucsere, törött kijelző csere, ODA-VISSZA FUTÁRRAL IS!
- Iphone 14 PRO 128 GB 88% akksi
- Samsung Galaxy S22 Ultra 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080
- Apple iPhone 14 128Gb Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest