Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nalszi

    csendes tag

    Sziasztok, én májusban vettem a telefont a PartNero -nál és sajnos már második napon előjött a készüléken az a hiba, hogy a nagyon világos részek színátmeneténél citromsárga csíkok, pöttyök, foltok voltak láthatóak gyakorlatilag mindenhol. Felhívtam őket és egyetlen zokszó nélkül pár óra múlva már hoztam is el az új telefont tőlük. Szóval nekem pozitív a tapasztalatom velük garancia érvényesítés szempontjából legalábbis ami az azonnali cserét illeti. Mondjuk más kérdés, hogy magamat jól megszívattam mert még az első nap amikor pár óra után jónak tűnt a készülék feltetettem egy matt kijelzővédő fóliát, na azt buktam. Tanulság, pár hétig nem szabad fóliázni... :)
    Más. Tegnap egy baromi fontos beszélgetés közben (mikor máskor?!) minden előjel nélkül kikapcsolt a készülék. Mondom WTF?! ilyen se volt még... Amikor visszakapcsoltam a töltés jelző 1% -ot mutatott. Pedig amikor beszélni kezdtem még 80% felett volt a töltés. Ez után nem kezdtem tölteni a készüléket hanem intenzíven meríteni kezdtem, filmnézés, tévézés stb... Némi meglepetésemre simán leadta azt a kb. 80% töltést úgy, hogy folyamatosan 1% -ot mutatott. Ez másnak is előfordul? Remélem ebből nem lesz rendszer mert pokolian meg fogja akkor utáltatni magát a készülék pedig eddig a pillanatig az ár/érték aránya miatt szinte tökéletesnek tűnt! :(
    Egy kép a problémáról:

Új hozzászólás Aktív témák