Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naras

    őstag

    válasz z00li #10928 üzenetére

    Ráadásul meg kell jegyezni, hogy a GT540-nek kimagaslóan jó minőségű az érzékenysége annak ellenére, hogy rezisztív. Persze nyilván más, ez után nekem meg az iPhone volt furcsa, amikor azt tapiztam, dehát, ez megszokás kérdése.

    P500 - on ez ugye adott... valamivel nyilván jobb a Kapacitív, nomeg van Multi Touch.

    A 2.2 - es Android elvileg még gyorsabb, több támogatás, és funkció van benne.
    Pl. alapból lehet memkarira installálni az appokat, nem kell külön bűvészkedni, hogy oda menjenek, továbbá alapból elérhető a wifi megosztás funkció (gyakorlatilag egy wifi routert csinálhatsz a telefonból, így megosztva a mobil netet), ami szintén egy nagyon hasznos dolog, de 2.1 - en is megoldható, csak egy kis root kell hozzá, meg külön app...

    Aztán van még biztos sok más is, ezt most nem tudom, s nem is akarom felsorolni, lehet találni fejlődéstörténetet, és funkciólistákat a neten bőven.

    Meg talán a memória is több a P500 - ban, de ebben nem vagyok biztos... nézz utána...

    Annyit még megjegyeznék a végére, hogy a 2.2 megjelenésekor a Nexus One - on tesztelték a cuccot, és kb. 5x - ös (ötszörös) gyorsulást mutatott a 2.1 - hez képest...

    Ez természetesen nem jelenti azt, hogy 5x gyorsabb lenne ezen a telón, de voltak ilyen eredményei...

    [ Szerkesztve ]

    Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Új hozzászólás Aktív témák