Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scampolo84

    aktív tag

    Sziasztok fórumlakók!

    Segítségre volna szükségem! Két éves (szörnyen gyűlölt) galaxy mini 2-őm lesz csere érett, 25-én jár le a hűségem a magentánál....

    Árban a középkategóriára esett a választásom, ami 60-70ezer ft környéke, két év hűséggel, ami vonatkozik a csomagomra is.

    Ezek alapján pár "játékos" maradt lábon:

    G2 mini 60K

    Z1 compact 71K

    P7 70K

    Ami nekem fontos lenne a telefonnal kapcsolatban:

    1. minden alapfunkció legyen jó (beszédhang tiszta, wifi, GPS jel erős)

    2. minél kevesebb fagyás (mini 2 halál...) és lehetőleg ne akadjon!!!

    3. lehetőleg 4,5 col vagy nagyobb kijelző, hogy ha úgy van néha egy-egy filmet is megtudjak nézni rajta jó minőségben

    4. minél minőségibb kamera, bár nem létszükséglet, de szeretek fotózgatni, kiválthatna a teló egy olcsó kompaktot (álom?!)

    Multitask nagyon nem lesz, max böngészés egy két oldalon, viber, messenger tehát alap dolgok.

    Ja és a teló húzzon ki két évet legalább hardveresen és akksi szempontból.

    Nagyjából kb három hete bújom a netet, sok fórum, youtube bemutató meg volt már, ismerem a fenti készülékek minden jó/rossz oldalát (azt hiszem).

    Ahogy én látom:

    Z1 comp: kapok brutál hardvert amit talán ki sem használnék? de számomra kicsi a kijelző, és "csak HD" a felbontás, nem tetszik a műanyag hátlap, érzékeny a karcokra, gond lehet éjszakai fotózásnál a vakuval, valamint nem nagyon jön be a a sony UI-ja, kamerája ugyanakkor szupernek tűnik

    G2 mini: tetszik de megint sok kompromisszum, nagy kijelző, de halvány felbontás qHD, négy magos de gyenge GPU, ugyanakkor a felhasználói felület, a KK megléte és a sok szoftveres fícsör vonzóvá teszi, valamint egész jó a kamerája

    P7: gyönyörű, minőségi felépítés, GG3, fémek, tetszik a fHD felbontás, ideális az öt col (nagy a kezem), nekem az eddigi telefontesztek közül messze messze legjobb kamera és videófunkciók, az UI fura de talán szokható?! ami bosszant egy kissé a hardver (nem mintha több kéne) a mali 450 ahogy olvastam nagyon jól teljesít, de a CPU rész nagy kérdőjel?! semmi pénzért nem kéne olyan készülék ami akad, SEMMILYEN SZINTEN ugyanis rettentően zavarna

    Ha én most reálisan nézem akkor a legjobb választás anyagilag és hardveresen nekem a P7 lenne, csak kellene valaki aki megadja a kezdő löketet, lehetőleg tulaj.... valamint az érdekelne, hogy nagyjából jól látom-e a versenytársak közti helyzetet.... azt tudni kell, hogy nekem ez a droid téma elég új, két éve a mini 2 volt az első okostelóm, bár szegény inkább buta :) szóval a legjobb minőséget szeretném a pénzemért, és persze szintet lépni.

    Köszi a türelmet, remélem lesz majd aki tud segíteni!

    Üdv,

    scampolo84

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák