- iPhone topik
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Szakít a OnePlus és a Hasselblad?
- Köredzésen járt az Exynos 1680
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Yettel topik
Hirdetés
-
Mobilarena
HTC ONE
Új hozzászólás Aktív témák
-
s3nsitivity
addikt
Ebbe benne volt az éjszaka, így nem túl reális az az 50óra becsült idő de egyértelműen jóval jobban bírja bár még csak ez a harmadik nap, hogy nálam van.
Elég beteg vagyok így nem megyek a hétvégén egyetemre tehát lesz időm tesztelni és pár napon belül írok egyet a logoutomra.
Elől járóban annyi, hogy a rendszer közel sem annyira optimalizált. Viszont nyers erőben jobb. Kamerát még nem igazán volt alkalmam tesztelni -
s3nsitivity
addikt
Hát nagyobb SOC ide oda ez lassabb mint a One.
Pedig az első dolgom a root és rom csere volt.
Most egy G3 romot futtat de ha lesz időm megnézek egy CM-et, azzal biztosan aprít a 800as snapi.
Elöljáróban a műanyag nem azt a samsungos játék telefon feelinget tartalmazza bár érezhetően nem egy HTC minőség de azért kézben fogva ennek is megvan a prémium érzete.
A design nekem bejön, az UI meg megszokható, van benne sok apróság ami jó. -
s3nsitivity
addikt
Az a helyzet, hogy már nem csak kiszemelt mert ezt már egy 32 gigás G2 ről írom.
Inkább a One alacsony ára és a G2 stagnálása vett rá a cserére.
Leharcolt gari nélküli One egy garis, patika 32GB G2 ért. Nem volt rossz üzleti szempontból.Felhasználói élmény össze hasonlitást meg majd írok ha használtam egy cseppet.
Bár még mindig HTC fanatikus vagyok meg kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam a G2 ben.No meg a topikot nem hagyom el, nem szabadultok tőlem.
-
baani59
aktív tag
A firmware-t pécével összekötve ADB és Fastboot segítségével lehet frissíteni.
Itt egy jó leírás, egy másik HTC One fóum GY.I.K topikjából.
...úgy mint eggyel feljebb.
-
Badboys
őstag
A Playból lehet letölteni vagy mivel nem tudsz rákapcsolódni valahonnan ráteszed. Rá guglizol. Szerintem lehet,hogy nem fogod tudni rátenni,de próba Cidgetter a neve. Imei alapján a HTC ügyfélszolgálat biztosan tud segíteni,de mint írtam elsőre meg kell próbálni a 3 belföldi szolgáltatót. Szerintem téged rendesen bepaliztak verd oldalba a azt akivel bizniszelted. Nem túl elegáns húzás volt,de még a törvényes út is segíthet azaz a rendőrségi följelentés manapság eléggé hatékonyan dolgozik a rendőrség.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Akció! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro - M4 Pro 24GB 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- Microsoft Surface Laptop 5 13.5" i5-1245U 16GB 512GB 1év garancia
- Kodak PD460 Instant Dock Printer / Számla és Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest