Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz scream #105 üzenetére

    Ezesetben a multi megfelelő IT-osztálya megérdemel egy pároslábbal fenékbebillentést, magam is multinál dolgozom és az asztali win7-em kb 1perc alatt nulláról startrakész.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Chaser

    titán

    válasz scream #105 üzenetére

    én 35 fokban akkor is izzadok, ha kinézek az ablakon...ha bármilyen találkozóm van megoldom, h előtte fél órát lehűlhessek és elálljon az izzadás, tsúnya' dolog a genetika, nem kövér vagyok, csak izzadós ( :
    11 perc az irreális, pont
    winről volt szó és régebbi gépről, 35 másodperc alatt chrome-ban vagyok, és egy gennel újabb gép mint az 520, szintén notebook, nem hinném h az egy gen különbség miatt gyorsabb "picit" a gépem, ami semmi extra, 2 magos i5, ssd
    ha multinál dolgozol akkor is lehet saját géped - ha el tudod adni magad -, nem kata függvénye
    akinek a mac a státucszimbólum' egészségére, nálam szánalom kategória ha nem valós munkára használják hanem csak "megjelenni"
    ha akarok én saját tárgyalásokra sem öltözöm ki, ahogy jól érzem magam, nálam sokkal többet kereső ismerős is így van vele - nála speciel a rolex a státusz rövid nadrág és sportcipő, póló mellé ( : -, nekem még az se jutott...ha valaki kompetens valamiben és igényes az látszik rajta bármilyen öltözékben, ha nem és csak egy maLYom, felhúzhat amit akar, akkor is maLYom marad

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz scream #108 üzenetére

    Nem vettem magamra, ez egy kategorikus altalanositas volt, azt viszont nem szeretem
    Ha valaki tulsulyos/kover, azt sem feltetlen jelenti azt h igenytelen, lehet h csak eppen beteg, tobb ilyen ismerosom is volt
    3-4 perc nem 11 perc ( :
    Nemes egyszeruseggel ha nekem melegem van, nem fogok hosszu nadragot huzni, aki ertelmes felfogja h atlagnal jobban izzadom es nem birom a kanikulat, aki nem ertelmes azt tudom sajnalni, de nem fog9m miatta megeroszakolni magam
    Mas tema ha epuleten beluli rohangaszas ahol biztositott a - lehetoleg 22 fok alatti - klimatizalt levego

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • TBMC

    addikt

    válasz scream #108 üzenetére

    +1 :K

    továbbiakban: nem nagyon láttam még wines gépet(lehet az bármilyen atomerőmű, desktop vagy noti) úgy viselkedni mint macet, bármikor kinyitom (vagy desktop előtt egér megmozdít) plafon 2mp alatt(kinyit+ujj odatesz) már ugyan ott vagyok ahol abbahagytam a munkát. :U - nem vitaindítónak szánom...

    nullpoint: lehet, de lehet, de érdemes fontolóra venned, ha szerinted presztizs.. miszerint ha egy fontos tárgyalásra érkezel, azt is nézik, milyen autóval gurulsz be, hogy öltözöl fel, milyen órád van, milyen eszközön dolgozol, és még sorolhatnám... :)
    lehet, kevés emberrel találkozol, de nagyon is számít az első benyomás/kialakított kép azon emberről, akivel épp szeretnél együtt dolgozni/elvégeztetni az adott munkát.
    ...mondjuk ez egy vízvezeték szerelő kollégára nem vonatkozik persze.

    [ Szerkesztve ]

    markbellus.hu 

Új hozzászólás Aktív témák