Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz scream #105 üzenetére

    én 35 fokban akkor is izzadok, ha kinézek az ablakon...ha bármilyen találkozóm van megoldom, h előtte fél órát lehűlhessek és elálljon az izzadás, tsúnya' dolog a genetika, nem kövér vagyok, csak izzadós ( :
    11 perc az irreális, pont
    winről volt szó és régebbi gépről, 35 másodperc alatt chrome-ban vagyok, és egy gennel újabb gép mint az 520, szintén notebook, nem hinném h az egy gen különbség miatt gyorsabb "picit" a gépem, ami semmi extra, 2 magos i5, ssd
    ha multinál dolgozol akkor is lehet saját géped - ha el tudod adni magad -, nem kata függvénye
    akinek a mac a státucszimbólum' egészségére, nálam szánalom kategória ha nem valós munkára használják hanem csak "megjelenni"
    ha akarok én saját tárgyalásokra sem öltözöm ki, ahogy jól érzem magam, nálam sokkal többet kereső ismerős is így van vele - nála speciel a rolex a státusz rövid nadrág és sportcipő, póló mellé ( : -, nekem még az se jutott...ha valaki kompetens valamiben és igényes az látszik rajta bármilyen öltözékben, ha nem és csak egy maLYom, felhúzhat amit akar, akkor is maLYom marad

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák