Hirdetés
- Apple Watch
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Megtalálták az akkumulátortechnológiai Szent Grált? - CES
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- One mobilszolgáltatások
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- MIUI / HyperOS topik
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
L_ajos
őstag
Persze hogy az. És még a fáradságot se vették hogy több legyen. Ez a szánalmas szó teljes lefedése.
És pont az ID&Bethesda?! Ez a megagáz. Majd jön 20 patch és meg pár nem hivatalos tool és majd 2-3 hónap múlva ugy is fog kinézni ahogy a megjelenéskor kellene. Majd ők is verik a melleket hogy a warez miatt nem adtak el eleget és mennek konzolra...
Ez a világ egyre szánalmasabb... kár hogy nem vagyok idősebb 30 évvel--- xD
-
L_ajos
őstag
Azért ez se fenékig tejfel...
"... Problémák a Rage PC-s verziójával
Az USA-ban ma jelent meg a Rage, a fórumokon pedig megy a sírás-rívás, lévén a PC-s változat megannyi hibával küszködik. Konzolokon állítólag minden rendben van.
Hét évet vártunk rá, hogy az id új játékkal rukkoljon elő, s bár az előzetes vélemények szerint megérte (a Metacriticen az Xbox 360-as verzió vezet 81%-kal), a PC-s verzióra sok vásárló panaszkodik. A fórumok tele vannak olyan topicokkal, ahol a csalódott rajongók szidalmazzák a csapatot, amiért a konzolokat részesítette előnyben a PC-vel szemben.
A játék állítólag megmagyarázhatatlan szaggatásokat produkál, a textúrák villognak, a kép pedig szétesik a motion blur effekt miatt. További nehézségeket okoz, hogy nem lehet állítgatni a grafikát, csak a felbontással és az élsimítással bűvészkedhetünk. Mások az egér érzékenységét nehezményezik, lévén azt sem lehet módosítani, alapból pedig eszméletlen gyors.
Az id egyelőre nem reagált, de esélyes, hogy jön majd egy javítás, sőt,
előre beígértek egy PC-s hi-res textúrapakkot is. Idehaza pénteken startol a játék.info: pc guru..."
Még jó hogy eldöntöttem hogy kivárok a vétellel... nem bánom igy már

-
Ilsyde
őstag
Rage review: http://www.joystiq.com/2011/10/04/rage-review/#continued
There's just not a lot of "there" there - my first playthrough, which included every side-mission and several job board assignments, took me 9 hours and 15 minutes. My second, where I completed every side-mission, every job board assignment, every courier mission, and most of the races, took eight hours and 50 minutes.
Hááát...
Rovid, túl lineáris, nulla RPG beutés, hamar unalomba fullad.
Meglátjuk mások mit mondanak rá, mert ez eddig nem túl kecsegteto. -
maszi99
őstag
válasz
intercooler
#95
üzenetére
Normál árban megéri a +

Ennél a játéknál nem lehet mellé lőni, annyi azért lesz benne, hogy megérje
-
intercooler
őstag
Hát nem tudtam ellenállni basszus

Rage Anarchy Edition berendelve kell a +

-
Ric4m0nd
aktív tag
Próbáltátok a Borderlands és Fallout 3-at? Nekem olyan érzésem van a látványvilágból és a történetből mintha összegyúrták volna a kettőt. Posztapokaliptikus világ ahol a túlélés törvényei uralkodnak. Bethesda Softworksbe "épült be" az idSoftware (felvásárolták).
-
maszi99
őstag
De legalább nem kell semmi pluszt fizetni az extrákért, mert a sima árában adják (anarchy).

Azért a semminél több ez is nem.
Aki fanatikus, és imádja az ilyen játékokat úgy is megveszi előbb utóbb.
Rövid időn belül úgy is kiderül minden, siker vagy inkább hagyjuk kategória. -
vicces ez a steam ár, majdnem duplája a boltinak...
-
Ilsyde
őstag
A nemet oldalon pl. fent van, pedig ott is az euro dominal: http://store.steampowered.com/app/9200?cc=de
Lehet most hegesztik, probald meg kicsit kesobb.
-
Scholes9
nagyúr
Most nem vágom, h nálunk miért nem érhető el, ha elvileg pénteken jön
Katt ezt írja, ha googleba beírom, h Rage Steam...vagy lehet csak lemaradtam vmiről? -
válasz
intercooler
#80
üzenetére
legyen, én kivárom azt a 3 napot. remélem pénteken mehetek érte.

-
intercooler
őstag
Na igen

nekem a robbanós nyílvesszős puska, vagy mi a szösz jön be
blackops-ban is jó volt.Valóban vagy másik topik rendesen megcsinálni, vagy ezzel kezdeni valamit.
De amúgy mi az már megint hogy usa-ban holnap jelenik meg
ugyan az lesz mint dead island-nél torrenten előbb fent lesz mint megjelenik nálunk 
-
maszi99
őstag
válasz
intercooler
#78
üzenetére
Így van, még bármi kisülhet ebből a játékból.

Én is nagyon kétkedtem, de egész jó kis bemutatókat látok róla, és meglepődve tapasztaltam jó újításokat is "defibrillátor" ami teljesen új volt az ilyen játékmenethez.
A sztori, és a grafika is egész jóra sikerült.
Ha nem is az év játéka címet, de 1 jó játékot megér szerintem is
Ez lesz a hivatalos topikja a játéknak?
Mert akkor megérdemelne 1 pofásabb bevezetőt a game, vagy 1 alaposan ránc felvarrottabbat![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
intercooler
őstag
Na hát az utóbbi videók alapján úgy néz ki elhamarkodottan ítéltem meg a játékot

Úgy néz ki ütős lesz
1 próbát mindenképp meg ér. -
Ric4m0nd
aktív tag
válasz
dangerzone
#75
üzenetére
HD6750 2GB Single Slot Passive-at néztem ki a mini-itx rendszerembe.
-
Sziasztok!
Már csak 4 nap! Én már nagyon kíváncsi vagyok! Kihalt a topik

-
intercooler
őstag
válasz
Interceptor
#65
üzenetére
Reméljük az is lesz

-
Interceptor
addikt
Üdv,
Nem tudom volt e már másik topicban, de a Breaking bad 4. évad 7-részének elején van egy rage ingame jelenet ahogy az egyik szereplő játszik vele, igen csak meglepődtem
Eléggé ütősnek tűnik
-
oldal elmentve, pár hét múlva találkozunk! már alig várom, hogy megnyissam a játékkal ezt a karácsonyi szezont.

-
BioNiCMaN
addikt
válasz
Bj Brooklyn
#59
üzenetére
Alakul.

-
Bj Brooklyn
aktív tag
QuakeCon-ról egy új Rage videó!!!
-
intercooler
őstag
hy all
Kérdésem lenne akkor milyen is lesz ez a coop multy? arra gondolok mint pl a borderlands hogy a szinglit nyomjuk többen? meg már eleve gáz hogy csak 2 fő

-
bognar110
őstag
Jó lessz ez
Kocsikázás + írtás ! 
-
Sonja
nagyúr
-
válasz
}{3@Đ$}{0ot
#52
üzenetére
De legalább nem adnak ki félkész munkát a kezeik közül

Én bízom benne, hogy fog akkorát szólni a Rage és a Doom IV, hogy visszahozza az id Software régi dicső fényét.
-
Enton
addikt
válasz
}{3@Đ$}{0ot
#50
üzenetére
Carmack már csak ilyen nemszereti elsietni. Nem véletlen a legnagyobb szólásmondásuk sem: When it's done...
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
LOL,most nézem hogy 2007-ben lett nyitva a topic mikor még csak most fog megjelenni 2011-ben.......xD
(2011.szeptember 16.) -
Sonja
nagyúr
-
Sonja
nagyúr
-
Bj Brooklyn
aktív tag
Itt a Rage videó!!! Tim Willits játszik és narrálja az egészet

-
Bj Brooklyn
aktív tag
4 darab Rage kép a mostani E3-ról!
-
Vistaboy
veterán

Gamekapocs: RAGE - Demóteszt és exkluzív részletek egyenesen Carmacktól!
"A kerek két éve bejelentett Rage-ről tavaly nekünk is készült előzetesünk, a most napvilágot látott legújabb infók pedig minden kételkedőnek megüzenik: a játék az évtized legütősebb anyaga lesz, egy olyan poszt-apokaliptikus kaland-thriller, ami még a Fallout fejlesztőit is pironkodásra fogja késztetni. Szívbe markoló, sötét és borzalmas történet, nyitott játéktér, szörnyek, autóverseny, horror, rettegés – az id Software a Doom 4 fejlesztésének is helyt adó mesquitei központjában, Texasban mutatta be nekünk a legújabb beteges találmányát."
Forrás: Gamekapocs. -
konas
senior tag
Jo lenne ha ideerne 2009-ben

-
Vistaboy
veterán
Rage: Megatextúra a Pácban!
Első alkalommal, mikor tárgyalásra került a Rage megatextúra technológia és az id Software-esek megemlítették, hogy X360-on kettő egész darab DVD-n helyezik majd el a játékot, kérdőjelek merültek fel, hogy akkor mégis mennyire mega meg végtelen ez a sok textúra?
Tim Willits korrigálni kényszerült emiatt korábbi kijelentését. Sajna nem kuncoghatunk a bakiján, mert a következmények eléggé gyászosak. Fődizájner Úr beismerte, hogy nyirbálják a játékot ezerrel és a tervezett öt nagy helyszínből már csak kettőt tudnak beletenni az Xbox360 vérkevés tárolóhelye miatt. Az X360-on 6-8 GB helyük van kipakolászni a fájlokat. A PS3 már 25GB-ot kínál.
PC-n természetesen korlátlan az installálható játékméret. Ennek következtében fájó döntésre szánták el magukat: X360 méretére kell zsugorítsák a teljes játékot és ez a többi platformot is megcsonkítja textúraméretileg és mennyiségileg. Willits koma védekezett azzal, hogy a meghagyott két helyszínbe beleömlesztik a tervezett öt nagy pálya teljes anyagát, ám ez eléggé gyenge érv. Azért Megatexture a technológia, hogy öt nagy pályán keresztül gyönyörű, egyedi és változatos grafikákat láthassunk. Ehelyett most MegaZanza lesz.
A wasteland történetét kényszerültek megnyirbálni az X360 tárolókapacitás miatt, így képtelenség a "nagyobb" verziót kiadni PS3-ra és az "óriás" változatot PC-re, mert utóbbiak nem léteznek már az X360 régi DVD formátumának köszönhetően...
Azaz még egy tipikus példa a PC-s játékok konzolok miatti butítására.

-
Vistaboy
veterán
Butítják az Xbox-os Rage-et, de meg nem vágják.
"Az id egy interjúban megerősítette, hogy semmilyen tartalom nem lesz eltávolítva a Rage Xbox 360-as verziójából, a textúrákat viszont továbbra is butítják."
Forrás: Gamekapocs. -
Vistaboy
veterán

"Miután a tudósok megerősítették, hogy egy hatalmas aszteroida tart egyenesen a Föld felé, a emberiség vezetői egy olyan biztonságos földalatti bunkerbe vonultak, mely talán túlélést jelenthet fajunknak. Noé bárkájára azonban csak a legjobbak kaptak bebocsátást, a legtökéletesebb, legkiválóbb példányok. A becsapódás minden életet elpusztított, a felszínen nem maradt más, csak por és hamu. A bunkerben élők azonban épségben maradtak, és a kapuk megnyitása után azonnal megkezdték a bolygó újjáépítését. Hamarosan azonban kiderült, hogy nincsenek egyedül. A sivatag dűnéi között vérszomjas mutánsok tűntek fel, akik eleinte csak egy-egy embert kaptak el, de később csapatostul kezdtek vadászni ránk."
Forrás: Gamekapocs.
-
Vistaboy
veterán
-
Vistaboy
veterán
Rage - John Carmack videóinterjú.
"Egyre nagyobb lelkesedéssel várja a gamer közösség, hogy úgy igazán bemutatkozzon az id Software új játéka, a Rage, amely grafikájával és hangulatával igencsak reményteljes alkotásnak tűnik. Sajnos a videók mellett nem sokat lehetett olvasni a játékmenetről, most viszont néhány új információ is kikerült róla."
Forrás: PC Dome. -
Vistaboy
veterán
"Újabb információk kerültek felszínre az id által készített Rage játékból. A Tech5 Enginet használó új FPS-ben lesz co-op mód, sőt szabadon autókázhatunk is majd!"
Forrás: Gamekapocs. -
Vistaboy
veterán

QuakeCon: Rage infók és egyebek.
"Javában tart az Id saját örömhétvégéje, melyet a marketingesek zseniális módon a legnagyobb uborkaszezonba passzíroztak bele, így velük van tele a világháló. Jó pár interjú készült a srácokkal a hivatalos eseményeken túl, ezekből válogattam egy csokorra valót."
Forrás: PC Guru Online. -
Vistaboy
veterán
"A legújabb Tech5 motort használó Raget az Activision helyett immáron az Electronic Arts fogja szállítani valamikor 2009-ben PC-re, Mac-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra."
Forrás: Gamekapocs. -
Vistaboy
veterán
Egy kis pontosítás a PC Dome forrásából:
"Carmack szerint probléma van az Xbox 360-as verzióval, konkrétan a program tárolásával. A nagy helyigény miatt ugyanis PS3-ra Blu-ray lemezen kívánják kiadni a játékot, az Xbox azonban csak DVD-t használ, a sima DVD-nél pedig egy harmadik lemezért túl nagy jogdíjat kéne fizetniük a Microsoftnak, így jelen helyzetben lehetséges, hogy ők csak egy grafikailag lebutított verziót fognak kapni. A PC-s verzió Blu-ray és DVD verzióban is meg fog jelenni."
-
Vistaboy
veterán
válasz
Dark KillerX
#24
üzenetére
Még nem volt, most sajnos töltök lefelé, így majd később csekkolom meg. Addig is itt van egy pár friss infó és kép:
- Az Xbox 360 verzió egy kicsit gyengébben fog kinézni, mert tömöríteni kell a játékot, hogy ráférjen 2 DVD-re. A PS3 verzió Blu-ray lemezen érkezik majd, a PC és Mac verzió verzió Blu-rayen illetve DVD-n.
- A Rage engine (Id Tech 5) majdnem kész, még az animációs rendszer lesz kipofozva és a Megatextúrában lesznek kisebb változások, de egyébként majdnem tökéletes a rendszer.
- Megjelenés továbbra is "When It's Done", de ez kiegészült egy új szóval: "When It's Done and Fun!".
Forrás: Hardwired."A rakétatechnológia közel sem olyan bonyolult, mint az Id Next-gen 3D játékmotorja." - zárta mondandóját Carmack.

-
Dark KillerX
addikt
Nem tudom,hogy volt ez a link-e,mert egy újabb Rage videót takar.:
http://www.gametrailers.com/player/37832.html -
Vistaboy
veterán

Hamarosan megérkezhet a Rage!
"Carmack csak beszél, és beszél. Ezúttal az id Software új játékáról, az FPS-t és a versenyjátékokat ötvöző Rage-ről beszélt. Elmondása szerint, a fejlesztés kezdete után 3 évvel már látják a fényt az alagút végén, vagyis már igencsak közel állnak hozzá hogy befejezzék művüket. John szerint már csak a Megatexture eljáráson, és az animációs rendszeren kell finomítaniuk, mely után már szabad lesz az út mind az id tech 5 engine, mind a Rage előtt. Az id társalapítója elmondta, hogy nem szeretne a 2 év múlva megrendezésre kerülő QuakeConon ismét a Rage-ről beszélni."
Forrás: CyberGen.hu -
Vistaboy
veterán
"Az elmúlt években elég sokat vesztett fényéből az id Software. A cég elsőszámú embere, John Carmack mostanság fél szemmel az űrturizmus felé kacsintgat. Részben ez is közrejátszott abban, hogy az EPIC elhalászta előlük a zaftos engine licenszelőket. Játékaik nem oly fényesek mint régen, az engine koronát sem ők viselik, ám van némi remény a visszatérésre. Úgy fest Carmack apánk végre felszívta magát és brutális multiplatform engine technológia kifejlesztésén fáradozik az idTech 5 képében. A MaximumPC csípte el a kóderpápát egy rövid kérdezz-felelek erejéig. "
Forrás: Hardwired. -
Vistaboy
veterán
Hát azért a DOOM 4 még odébb van, addigra kiderül, hogy mit tud a két cég közösen produkálni.
Bennem azonban az EA a mai napig úgy él, mint aki anno. tönkretette a Bullfrog-ot és leállította minden idők leggonoszabb játékának, a Dungeon Keeper 3-nak a fejlesztését. És mindezt azért, mert a Harry Potter-játékokat üzletileg jobb befektetésnek ítélték.

-
soulcube
aktív tag
John Carmack VS Gonosz EA [link]
-
Vistaboy
veterán
Lecsapott az EA Carmackra.
"A bejelentés körül nagy felhajtás vette közre az id Software új játékát, a Rage-t, azonban nem sokat hallhattunk róla. A John Carmack nevével fémjelzett FPS egy új, és CArmack reményei szerint forradalmi fizikai motort használ majd, az iD Tech 5-t. A Tech 5 specialitása - többek között - az, hogy akár egy hatalmas terepet is egyetlen önálló textúraként kezelhet, és egy textúra aztán akár 20Gbyte adatot is tartalmazhat. Az akciójáték hatalmas tereket, az eddigi próbálkozásokhoz képest óriási pályákat, s így különleges élvezetet ígér a játékosoknak. A poszt-apokaliptikus, mű leginkább a Mad Max-hez hasonlítható, feladatunk pedig egy elnyomó kormány ellen fellépni. A Rage pedig immár kiadót is talált magának, hiszen az Electronic Arts ma bejelentette, aláírták a szerződést az Id-vel."
Forrás: PC Dome. -
Gyusz
őstag
Az EA E3-as sajtókonferenciáján prezentálták a videót, meg gondolom ekkor jelentették be, hogy az EA a játék kiadója. A grafika még mindig szenzációs, remélem a játék is jó lesz.
Vistaboy
Volt, hogy maguk adták ki a játékaikat, de már a a kezdetekkor is volt kiadójuk, a legutóbbi játékaikat meg pl.: az Activision adta ki. -
Vistaboy
veterán

"Pontosan egy éve, az E3 alkalmával jelentették be az id. Software következő nagy durranását a Rage elnevezésű poszt-apokaliptikus akciójátékot. A program már búcsút int az elöregedett Doom 3 motornak és az iD Tech 5 engine-t használja. A Tech 5 különlegessége - többek között - az is, hogy egy óriási terepet egyetlen önálló textúraként kezelhet, és egy textúra aztán akár 20Gbyte adatot is magába foglalhat."
Forrás: www.cybergen.hu. -
alien_
őstag
Nem tudom, miért írtam DX9-et, lehet arra gondoltam, hogy nem tartalmaz majd DX10-es utasításkészletet. Carmack munkásságát a Dangerous Dave és a Wolfeninstein 3D óta követem, emlékeszem amikor a korszakalkotó Quake először megvillantotta, milyen is az, amikor a sprite-ok nem mindig feléd néznek (na jó, volt 4 oldaluk), és azóta folyamatosan kitart az OpenGL mellett (bár elismeréssel tekint a DX9-re*). Igaz, hogy a COD is, ahogy a CS is (Hú, de nehezen fogta fel pár CS fan, h átírt Quake 2 motor hajtja a játékot
) Id motor, viszont az eredeti kód már annyira megváltozott az évek, verziók során, hogy valószínűleg pár százalékban hasonlít csak a nagy előre*"Microsoft has done a great job with all this stuff. I mean, I honestly think that DX9 with how it's implemented on the 360 is a clearer and more open API than OpenGL is. It doesn't hide the state" /Carmack/.
-
-
-
Vistaboy
veterán
-
Ragnar_
addikt
-
soulcube
aktív tag
A videóban látható kalapos fickó állítólag egy kereskedő lesz és tőle tudunk majd pár felszerelést megszerezni. Talán pár küldit is ad még.
Kíváncsi vagyok milyen multit dob majd össze az id?
[Szerkesztve] -
Ragnar_
addikt
Jah a legújabb videon ahol lehet látni néhány monstát is , azért látszik hogy a látvány , és a hangulat nagyon ott lesz. A legújabb Castle Wolfensteint is csinálhatnák Tech5-re. Oldalkocsis motorvezetés , egy kis hentelés , dzsipvezetés , aztán megin egy kis hentelés.

-
alien_
őstag
Helyenként tisztességesen kivillantja a foga fehérjét az id tech 5, nagyon ígéretes!
A QuakeCon trailer-ben 40s-nél pl a monstának a jobb lapockáján ahogy gyűrődik a bőr......nem semmi!
Az egész 100%-ban DX9 lesz. -
Frigo
őstag
Tetszik a téma választás ,poszt apokaliptikus roncsderbi fps nézettel.
Amúgy a grafikától annyira nem estem hanyatt ,összeségében jól nézz ki de részletek azért elég gagyik néhol ,másik probléma hogy miért olyan nehéz az id-nek 2007-ben összehozni egy tényleg embernek látszó ember modelt. 
[Szerkesztve] -
Boglya
senior tag
Carmack-ék bemutatták új játékuk, a RAGE trailerét a Quakecon-on. Lövöldözős (ki hitte volna) és autós játék lesz egyben, a videó alapján fps nézetben. A grafika brutális, leesett az állam
.
Információk és videó itt:[link]
Megjelenés 2008... már várom
.
Új hozzászólás Aktív témák

- OTP Bank topic
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Apple Watch
- Háztartási gépek
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- CES 2026: újraértelmezte a billentyűzet fogalmát a HP
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Milyen széket vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Jó állapotú Playstation 2 SLIM SCPH-70005 csomag eladó!
- Emc CX4-4PDAE STORAGE- adattároló - 15X 3TB - Több db van
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T1200 4GB W
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 32GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- darkFlash GR12 Darkstorm Blue/Green
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3756, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B460 i7 10700 32GB DDR4 512GB SSD ASUS TUF RTX 3070TI 8GB Lian Li LANCOOL 207 750W
- magyar billentyűzet - 172 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Több darab! MacBook Pro 14" M1 16GB RAM 27%-os áfás számla (218)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest







, és 1x-re annyival meg úgy sem tudnék játszani





( Bár 1 gb ram is bőven elég ahhoz a kártyához. Kis észrevétel






