Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz Vladi #16119 üzenetére

    Üdv a klubban :).

    Igen, ha van peccs, akkor sokat pecsel :D.
    Najó, persze nem mindig :).

    Linuxnak, sajna, annyi :(. Pedig egy PS3-ra felkészített Mplayer-rel mindent meg lehetett volna etetni...

    Többieknek is.
    LEGO Harry Potter tegnap érkezett meg Shopto-tól, gyűjtói verzió.
    Délben hozta a postás, asszony van otthon és fel is hívott, hogy normális vagyok-e :D.
    Tokkal meg vonóval 12553 HUF volt köszönhetően az igen gyenge forintnak... Fontban 36,35 volt szállítással együtt (3,5 GBP).
    Múlt héten kedden este írták, hogy akkor útnak indították, tehát 4 munkanapig utazott.

    És az élmény.
    Asszony tegnap elég sokat játszott vele, én késő este értem haza, és éjjel 1-ig tótuk :D. Eddig 6 óra 15 percet játszottunk vele, és 11,9%-nál tartunk. Az első évet "jártuk ki" :D.

    Szerintem, a játék az eddigi legjobb LEGO-s játék (Indiana Jones 2 demójával játszottunk csak; a többi mind megvan): nagyon jól adja vissza a filmeket, varázslatok, karakterek, mindenféle rejtvények és ehhez nagyon jó grafika.
    Végre nincsen adaptív nehézség, mert korábbi LEGO-s játékoknál ez néha kifejezetten a szivatásra ment. Azoknál kapcsoltam is ki olyankor, pl. Star Wars-ban.
    A játék előcsarnoka is eléggé összetett, rengeteg lehetőséggel.
    A gyűjtői verzió tartalma: egy plusz BD-lemez, kettő hűtőmágnes egy dobozban.

Új hozzászólás Aktív témák