Hirdetés
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vhiktor
Topikgazda
válasz
Skyhunter #91935 üzenetére
Nem láttam még MZ2000-et,így nem tudok mit mondani.
Streaming szolgáltatók közül nem biztos, hogy minden elérhető Panasonicon, korábban voltak ebből problémák.
PC használathoz én nem vennék Panat, a játék móddal sem igazán foglalkoznak nemhogy a pc móddal, de ez az én véleményem. -
ugyes
senior tag
válasz
Skyhunter #91927 üzenetére
Én ezt javaslom, ha nem kell dönthető. A dübel benne van a csomagban. A hozzáadott mütyűr szintezőt felejtsd el, javasolt/kell hozzá egy méteres.
Nekem ennek kisebb testvére van. Egy hátránya van: a tv rögzítéséhez (nem a falba rögzítőnek) szükséges csavar becsavarásához az átlagosnál hosszabb csavarhúzó kell! -
Celtis
veterán
válasz
Skyhunter #91927 üzenetére
A konzolnál a fő kérdés, hogy kell-e kihúzható vagy sem. A dönthetőség szerintem felesleges. ha már dönteni kell, akkor túl magasan van a tv.
Hamaval nekem rossz tapasztalaotm van. A Stell-le viszont csak jó. Viszont nem kell ez a brutális, még az 5610 is bőven túlméretezett.A dübel a falazat anyagától függ. Nem hsizem, hogy bármiféle fogó kéne hozzá. Feltételezem nem 25x80-as dübelre gondoltál, hanem 10x80-asra. Én 12-est raknék jó kis hatlapfejű állványcsavarral. Felül 3 alul 2 csavar elég.
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
Skyhunter #79431 üzenetére
Amit nem látok, hogy háttérvilágításos a táv?
Tisztelt Skyhunter Úr :-)
Sajnos nem és (szerintem) még ronda is egy hz2000 távhoz képest. Szóval nem értem, hogy miért kellett egy flagship tévénél ezen spórolni. Feleslegesnek tartom, hogy most pluszba rákerült 4 dedikált gomb. Teljesen mindegy itt már, hogy az ára, pl 1 millió, vagy 970 ezer, de a táv továbbra is világítson, mert sötétben nagyon nagy segítség. Bár igaz, mindent meglehet tanulni...Talán az a Nvidia Shiled-el csinálták meg a legjobban a távirányítót a világon. Mozgásra bekapcsol a világítás.
Mondjuk a tv brutális képminősége kárpótolni fog mindenért, de a hz2000 tévém távjával, a jobb oldali távirányító is működik minden, világít és ezerszer szebb és minőségibb a kialakítása. -
válasz
Skyhunter #72856 üzenetére
Szerintem gáz az, hogy külső forrás kell általánosan elterjedt alkalmazásokhoz. HBO, Apple TV, Prime, Synology appokra gondolok.
Az, hogy csilli-villi, vagy kicsit lassú, az engem nem izgatna, de az, hogy kell egy plusz eszköz, az igen.
Ezen a téren gyenge a Panasonic.
A szervíz háttér pedig maga a katasztrófa!
De ez már egy másik kérdés. -
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
Skyhunter #65912 üzenetére
Szerintem biztos. Végülis ugyanazt az OS-t használják.
Nekem van 65-ös HZ2000 és JZ2000 tévém is. Mind a kettőn - szerintem - szinte egyszerre jelent meg. Azért írom, hogy egyszerre, mert a HZ2000 azon a napon nem volt használva.
De amikor bekapcsoltam másnap, a menüben ott is megjelent. Egyébként nekem van Apple tv kütyüm meg Shield pro is. Szóval annyira nem érdekelt, hogy létezik-e applikáció Panasonicra.
A tévéket azért vettem meg, mert brutális a képminőségük, de ezt már régebben írtam. -
Kratos75
csendes újonc
válasz
Skyhunter #60371 üzenetére
A JZ2000 külföldi oldalakon is 3900 euró, az bizony meg alsó hangon is másfél millió....a JZ1500 3200 euró az átszámolva is Milla fölött van... én HZ2000 felé hajlok mert azt már láttam, hallottam, de a Sonyt is csekkolom majd ..amúgy Panasonic fan vagyok, de majd meglátjuk... csak a képminőség számít semmi más, ebbe szerintem nehéz lesz megverni a panát....
-
Abel-0101
aktív tag
válasz
Skyhunter #60321 üzenetére
Jó meglátás, bár mondjuk
az a 'rettenet ár' elég relatív, ahhoz képest hogy 2020-ben milyen volt a felhozatal az árakhoz képest.. és most 21be jobban berobbant a covid is...
Mostani árakkal én már úgy vagyok, ha nélkülözni lehet, inkább várok egy kicsit, aztán anyagilag is célszerűbb lesz megvenni.(pl vga-kal is)
Az a legnagyobb probléma, hogy most olyan brutál infláció van, hogy tök mindegy mit vesz az ember hosszútávon ugy is bukni fog rajta.. vagy pedig esetleg olyan jó vételt csinálni...(bár ez csak használtal játszik).
-
Kratos75
csendes újonc
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autós topik
- Battlefield 6
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Mini kijelzős SSD-hűtő a Thermalright névjegyével
- Azonnali fotós kérdések órája
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Apple asztali gépek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Akció! Hordozható GAMER Monitor! MSI MAG162V ! 15.6 1920x1080 FULLHD! Bolti ár fele!
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Edge Használt, újszerű állapotban 12 GB RAM / 512 GB tárhely
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- HIBÁTLAN iPhone SE 2022 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2983
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest