Hirdetés
- Android szakmai topik
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Magisk
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
daneel_hu
addikt
válasz
janos666 #33481 üzenetére
"Nekem nagyon tetszik a GZ2000-ben az alumínium hűtőlap ötlet (hogy segít IR/BI ellen, stabilabb lehet a panel, főleg mikor "kínozzák"). Bár lehet, hogy a wallpaper kialakítás is hasonlóan jobb hűtést biztosít, főleg hogy a táp+SoC is a soundbar-ban fűt, nem a panelt melegíti hátulról (már magában az jobb, hogy nincs ott, mint passzív hőszigetelő)."
Biztos, hogy hatásosabb a W-kialakítása, azzal nehéz is lenne versenyezni, a fal hűti.
Mondjuk ha vastag papírtapéta van alatta, akkor talán változik a helyzet, de még mindig nincs ami fűtse hátulról, a tapéta max hőszigetelőként funkcionálna.
Egy hatalmas kő vagy téglafallal nem lehet versenyezni, ráadásul sokkal nagyobb mint egy fém hűtőlap.Ráadásul a W az bevalottan LG SIGNATURE oled, biztosan nem egy seggből kihúzott panelt ragasztanak rá.
Szerintem a W egyetlen, illetve tulajdonképpen megduplázott hátránya, hogy hiába teszed fel a falra, ha tökéletes hatást akarsz akkor a szalagkábelt a falba kell rejtened, magyarán bontani kell a készülék felszereléséhez. A soundbarhoz is kell valami talpféle amire ráhelyezed.
De összességében szerintem kinézetre nem lehet überelni. Értem én, hogy nem minden a kinézet/design és fontosabb az, hogy mit tud a készülék, de azért itt már nem 32 colos jószágokról beszélünk. Ezek még egy 40-60 m2-es nappaliban is elég szép berendezési tárgynak számítanak, nem mindegy szerintem milyen hatást kelt kikapcsolt állapotban.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone SE 16GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei Nova Y70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E540 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I DVDRW I 15,6" FHD I CAM I W10 I Garancia
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U759 - i3-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest