- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Mobil flották
- Motorola Signature - mielőtt aláírnád...
- MWC 2026: Részt vesz a Vivo, megmutatják az X300 Ultrát
- MWC 2026: Megérkezett a NXTPaper AMOLED
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
Új hozzászólás Aktív témák
-
gaborbol
őstag
Nem repultem BA-val 2013 ota, en sem tudtam rola. 2000-ben kezdtem a Bud- Washington-t a BA-val. Az elso jegyert $1240-et fizetett az akkori cegem,
igaz ha elobb foglalnak, 700-800 korul is meglett volna.Most megneztem egy februari utat $606 dollar tokkal vonoval csomag nelkul. Gyakorlatilag fapados arban adjak a jegyet, +40 dodo a csomag/roundtrip.
A szallodai szoba + legkondi majd a WiFi esete regebbrol

Szinten megneztem egy online jegyuzert ugyan erre a konkret utra kb 10 legitarsasag kinal utat $700 alatt, de a BA a legolcsobb, meg az AA, LOT, Iberia, United, Turkish airline ala is alamennek.
Nagyon szerettem oket az elejen, mert iszonyat korrektek voltak, mondjuk minden sokkal lazabb is volt. A jegyet ossze vissza lehetett tologatni volt hogy negyszer irattam at, volt hogy tulsulyos volt a borond, no problem, csak legyintett az ugyintezo.
Tomeny is ingyen volt a gepen, nem csak a bor meg a sor
Majdnem 20 eve gyakorlatilag ugyan annyiba kerul a jegy, sot meg olcsobb is. Igaz a hely osszement, es mint egy autovasarlast, te konfigolod ossze mi mit er meg. Szerintem nem veszes ez igy.
Új hozzászólás Aktív témák
- HP Probook 6530b,14",Intel Core P8700,4GB RAM,250GB HDD,WIN10
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B250M i5 7500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA 400W
- Android Streaming / Média Boxot keresek
- ASTRO A50 WIRELESS HEADSET + BASE STATION 4th gen. fejhallgató
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


