Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz szőröscica #49011 üzenetére

    hi!
    Én is elsőre a Révész utcai parkolót mondtam volna elsőre; az csak 150 méter, és nem szokott az tele lenni, egy telefont mindenképpen megér.
    Ha netán nem jön be, én ezzel , a Visegrádi utcaival próbálkoznék (ez a volt Szikra nyomda telkén van).
    Ez kb. 500 méter gyaloglás, amit a fiatal szervezet még talán elbír, viszont csak 8500 Ft a bérlet. Ha figyelembe veszed, hogy akár teljesen ki is hagyhatnád a BKV-bérletet, szerintem megéri. Hátránya lehet, hogy mivel bontják a Sconto-t, és hamarosan a Volánbusz-állomást is, évekig építkezés lesz a környéken.
    A Jó hír viszont az, hogy a Váci út nem olyan dugós, illetve lehet jönni a kertek alatt is (Dagály utca-Esztergomi u.)

    Amúgy egy jó tanács: A Váci úton még mindig ingyenes a parkolás a kis szervíz úton, mindkét oldalon. Mondjuk, ahhoz időben kell érkezni.

    Amúgy én is hetente többször parkolok a Capital Square mögötti kis utcában, és ott szállok fel a metróra, úgy reggel 9 - fél 10 magasságában. Egyik reggel akár össze is futhatnánk egy sörre, akarom mondani kávéra :D

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák