Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz m3ss #46565 üzenetére

    Visszaolvastam, vettem a faradtsagot :) Szerintem mindannyian mellenyultunk a hasonlatokkal, mert a fotozashoz egyik sem ertelmezheto ugy mintha ferretennenk oket es tenyleg a fotozasrol beszelnenk inkabb, szoval ebbol az aspektusbol vizsgalva, egyet kell ertsek veled. Ha mondjuk holnaptol el akarnek kezdeni en is makrozni, biztosan inkabb hozzad fordulnek tanacsert azugyben, hogy milyen felszerelest vegyek hozza, nem pedig valakihez aki meg nem is latott eloben makro objektivet.

    Persze konnyebb egy olyan embernek tanacsot adni, aki konkretan tudja, hogy mi a celja, viszont annak aki idejon azzal, hogy gepet szeretne, meg hogy teljesen kezdo, annak tenyleg nem egyszeru segiteni abban, hogy mit vegyen. A legjobb az, ha kiderult, hogy nem tudja, hogy mit akar, akkor vegyen egy belepo-kozepkat/belepo gepet egy univerzalis kitobival, aztan fedezze fel onmagat, a kepessegeit, a kedvenc temait, vagy legrosszabb esetben jojjon ra arra, hogy ez az egesz nem neki valo, eladja az indulo cuccost, es vesz helyette mondjuk egy robogot, es elmegy motorozni :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák