Hirdetés
- iPhone topik
- Nonjour: nem fordít az EU-ban az AirPods
- Előfizetés mögé zárta a Sony az Xperia egyik húzófunkcióját
- Milyen okostelefont vegyek?
- Visszahozhatja a hátlapi kijelzőt a Xiaomi 16 sorozat
- Nincs megállás akkuméretben
- Leminősítik az S26 Ultra zoomkameráját
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
- Kikapcsolható lesz a PWM az iPhone 17 modelleken
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
user137
őstag
válasz
marositech #7061 üzenetére
még eszembe jutott egy ötlet. nem olcsó, de megoldható.
fixfordulatos helyről tápot kérve az SG05 szemből nézve jobboldalán hátul van egy 8x10cm-es szellőzőrács, ide be lehet kérni egy 80x80xx25mm-es ventit (Scythe S-Flex - 1500rpm, 12.2dBA). ráadásul mivel a cpu-hűtő "rossz irányban" van felszerelve, ez még direktben rá is fújna.
a VGA-ra (habár overkill a kártyának, de) ráraknék egy Scythe Musashi VGA hűtőt, ennek egyetlen hibája, h 10k felett van az ára. viszont szépen kergetné be a hideg levegőt a házba, mert a LP kártya felett még sok hely van ott.
ezekután balról is, jobbról is és szemből is jön be a levegő a házba, ha a samun lévő venti felfelé tolja, akkor vagy kimegy a tápon, vagy a táp mellett felfelé lesz kénytelen távozni a meleg, mese nincs
.
ha végképp nem tetszik a Samuel, akkor a Cooler Master GeminII megoldás lehet passzívban is ezekután.
persze ez három eszköz összesen úgy majdnem 25k-ba kerül, úgyhogy meggondolandó a beruházás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nintendo Switch 2
- Robotporszívók
- ASRock lapok általában
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Filmvilág
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Villanyszerelés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T480, T580, P51s, P52s, T480s belső akkumulátor eladó
- iKing.Hu - Motorola Razr 50 Ultra Midnight Blue Használt, karcmentes állapotban 12 GB RAM / 512 GB
- ÚJ notebook kitámasztó fából
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3047, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest