- Magisk
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- iPhone topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Yettel topik
- Magyarországra jött az ultravékony S25 Edge
- Új telefont és tabletet mutatott be a Telekom
- Samsung Z Fold7 vs. Honor Magic V5 - melyik a jobb?
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#22145024
törölt tag
válasz
zhagyma #6999 üzenetére
köszi!
ha jól olvasom, ők inkább az 5V standby-on rugóznak, nem a 12VDC stabilitásán. Viszont benne van a kiosztás. Eddig azt gondoltam, csak simán kilök magából az XBOX táp egy fix 12VDC-tHookR:
Itt már konkrétan rá is mért a modder, meg ment is a konfig. Köszi.Maga az XBOX tápnak nincs stand-by üzemmódja, ugye? Tehát nem kell foglalkozni a beindításával-lekapcsolásával; ha bedugom a konnektorba, akkor elindul és kész
Új hozzászólás Aktív témák
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3177, 95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest