Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flashpointer

    őstag

    Van valakinek tapasztalata a teljesen zart passziv rendszerekben?
    Valami kedvezo aru megoldas keresek egy olyan helyre ahol fempor is repked a levegoben. Az eszkozzel csak internetezes lenne, jutub ilyesmi, valami win10-es rendszer, szoval teljesitmenyben az ilyen integralt procis cuccok is jok, j4105 amit kineztem, ahhoz nem tudom csak eleg lenne a gyari borda rajta a hazban, vagy specko haz kene ami a falra vezeti a hot?
    Esetleg valami normal lap+proci diy hazzal nagy alubordaval a tetejen ami majd viszsaveszi a teljesitmenyt ha tul meleg lenne?
    Vagy ha nincs kozvetlen venti/legaramlas akkor a koszos kornyezet ellenere nyitva lehet hagyni porszurovel vedett szellozoket?
    Nincs tapasztalatom az ilyen 10-20-30wattos cuccokkal, termelnek egyaltalan anyni hot hogy aggodni kelljen?

Új hozzászólás Aktív témák