- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Nem lesz iPhone 19
- iPhone topik
- Apple Watch
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- A legolcsóbb és a legdrágább új iPhone fogy a legjobban
- Milyen okostelefont vegyek?
- 175 fotó, amit a Vivo X300 és X300 Pro kameráival készítettem
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
McLaca
őstag
No, ma látszik igazán, milyen rég foglalkoztam PC-vel. Megjöttek a csendes ventilátorok a Chieftec házba, hogy ne főjön a proci a saját hőjében (amit részben a hdd felé fúj, részben meg az odd-t forralja), csakhogy a ventilátorokhoz gumicsavart nem rendeltem, a hozzájuk csomagolt csavarokkal meg nem tudom rögzíteni.

A 8cm-eshez rövid, vastag lemezcsavar jár, ami nem hajtható be a ventilátor lyukába, túl nagy. A 6cm-esekhez vékonyabb csavar jár, de az meg a házba nem passzol, mert a feje is kicsi, meg a házon a furat is nagyobb, mint a lemezcsavar átmérője.
A 4cm-eshez meg nem jár semmi, szóval most keresgélés, fejvakarás. Ha helyben lehet gumicsavart kapni (Miskolc), akkor az lesz benne, ha nem, akkor vagy lemezanyát kerítek és kókányolok, vagy találok tisztességes csavart, mert van itthon annyi, mint a szemét...Üdv!
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Mikrotik routerek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Nem lesz iPhone 19
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- VGA kibeszélő offtopik
- Socket AM4
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3447, 94% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Pro Wax 100 gyantamelegítő gép gyantacsomaggal
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3744
- AKCIÓ! 750W Seasonic PRIME TX-750 Titanium tápegység garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő




