Hirdetés
- iPhone topik
- Kívül iOS, belül iPadOS futhat az iPhone Ultrán
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Garmin Venu 4 - a nagy ugrás
- Magisk
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Nem kapsz kisebb kapszulát!
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#25954560
törölt tag
válasz
#16939776
#33631
üzenetére
nem volt valasztasi lehetoseg. 1.20-assal jott. erdekes modon egy haswell-el nem indult el, egy masikkal pedig igen.
oriasi mazli h volt masik proci, amivel feltapaszkodott... mar a 2.10 van rajta, mindket procival fut. az egyik magasabb orajelu, de szerintem ekkora hazban huthetetlen lesz levegovel.a linkelt dynatron kombo lesz rajta elmeletileg. a 40mm az ajanlas, igazibol fizikailag 42-43 mm van terv szerint
szoval epphogy, de bele kene mennie.apron nem mostanaban lesz fent, legalabbis nem tolem
ha igaz, akkor egy kukasnarancssarga es egy strandkorlat-kek haziko jon
most gondolkodom allvanyon/talpon a hazhoz. az s3-nak volt egy marhajo megoldasa, az itt egyelore nem opcio. valoszinuleg par fokokat fog valtozni a procihomerseklet attol fuggoen, hogy hogy all a haz, ezert fel kell keszulni tetszoleges helyzetben valo uzemeltetesre, viszont nem kelthet bazari hatast semmikeppen. lehet sima lian li sd-01-es labakra allitom, bar igazibol a haz szinevel harmonizalo 'angel eye'-os nyomogomb kene (letezik feketeben vilagoskek es narancs vilagitassal is), ahhoz meg passzolna ha szolidan vilagitana korbe a laba is, szoval lehet h valami egyedi megoldast talalunk ki.pepecs munka lesz, de nem kizart h a hdplex tapok mazzagjait is be kene egyesevel harisnyazni, mert eleg keveset takar a haz (szellozes rulz), nem akarok tul nagy szinkaoszt.
jaigen, valakinek a kerdesere h miafenyo fog rajta futni: virtual router

Új hozzászólás Aktív témák
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Autós topik
- iPhone topik
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Bluetooth hangszórók
- Kívül iOS, belül iPadOS futhat az iPhone Ultrán
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Villanyszerelés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- AKCIÓS ! MacBook Pro 16" M1 Pro 32GB RAM 1TB SSD! 1 év garancia!
- Eladó iPad Pro 12.9 tokok többféle színben és kivitelben!
- Új HP 16 Victus FHD IPS 144Hz Ryzen7 8845HS 5.1Ghz 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
szoval epphogy, de bele kene mennie.
most gondolkodom allvanyon/talpon a hazhoz. az s3-nak volt egy marhajo megoldasa, az itt egyelore nem opcio. valoszinuleg par fokokat fog valtozni a procihomerseklet attol fuggoen, hogy hogy all a haz, ezert fel kell keszulni tetszoleges helyzetben valo uzemeltetesre, viszont nem kelthet bazari hatast semmikeppen. lehet sima 

