Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Kelvin #32041 üzenetére

    és ebben mégis hol olvasod, hogy nem fogom betartani a szabályokat????? mesélj már pls.

    nyilván nem lesz tele otthon a fagyasztó, hacsak nem vagyok Isteni tehetség, és/vagy nem lesz Isteni szerencsém....arra céloztam, hogy a hal számomra nem sporteszköz, hanem zsákmány, és ember eszik zsákmány, minden mást Te képzeltél bele....a horgászat alapjában véve erről szól(t), ahogy az is, hogy a halat feldolgozzák...és szerintem utóbbinak is helye kell, hogy legyen a topicban (vicc, hogy valakit ezért kikezdnek).

    Amennyiben meg a szabályozás ellenére kevés a hal, arról akkor a szabályok tehetnek. BE FOGOM TARTANI A KORLÁTOZÁSOKAT (hátha igy megérted)

    másrészt most nem értem...kevés a hal, vagy sok? vagy 20-50 fogassülő pár óra alatt kevés?
    mert fentebb azt irod, hogy sajnos kevés a hal, de pár óra alatt ennyit fogsz.... :F

    és ha az emlitett véres mészárszék valós, akkor szintén a szabályozás, és az ellenőrzés a hiba.
    pont tegnap beszélgettem egy cimborámmal aki régen vadászott (vitatkozott a nejemmel, vadászat Vs vadállomány), és az álláspontja az volt, hogy a Magyar vadállomány pont a vadgazdálkodás miatt kiváló (aminek egy kiséresze a vadászat...de a része!, és kellő része, hogy határon belül tartsa az egyedszámot)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák