Hirdetés
- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ry0K3N
senior tag
Köszönöm szépen a választ mindenkinek.
Igen azt próbáltam.
Millió játékot kipróbálni.....nem megoldás.
Minden platformon van top 10 amit legtöbben nyúztak.
Az hogy tetszik e az majd kiderül, de tuti lesz benne 1 vagy 2 ami jó, és az elég . Nem millió kell.
De azokból is az exkluzív top 10 érdekelne.
Pl nintendo-n a Mario és Zelda játékok.
De ilyen lista a világon nincs.
Nintendo-kat így ki is zártam, mert Zeda és Mario és én ennyit tudtam, de ez is jó nekem.
Dos-ra is könnyű találni.
De zx spectrum, amiga, atari, stb ezekre sehol semmi.
Biztos hogy volt minden platformon legalább 1 ami ha azt a platformot mondják akkor legtöbben arra a játékra gondolnak.
Megérezni annak a konzolnak az ízét, hogy ilyen volt, de jó volt.
Pl mega drive-on talaltam egy Old Towers-t.
Nagyon tetszikAzt kipróbálhatod hogy metacriticen user score alapján sorba rendezés a legjobb játékokat az általad preferált platformon.
-
lanszelot
addikt
Tehát ha jól értem neked a c64en kívül a többi platformra amire van emulátor kellene játék ajánlás mert tény rengeteg játék jelent meg rájuk. A legjobb szerintem kiválasztasz egy platformot (pl SNES) aztán rákeresel hogy top 100 50 20 játék a platformra youtubeon aztán ami megtetszik kipróbálod. Mert ez tényleg szubjektív téma.
Köszönöm szépen a választ mindenkinek.
Igen azt próbáltam.
Millió játékot kipróbálni.....nem megoldás.
Minden platformon van top 10 amit legtöbben nyúztak.
Az hogy tetszik e az majd kiderül, de tuti lesz benne 1 vagy 2 ami jó, és az elég . Nem millió kell.
De azokból is az exkluzív top 10 érdekelne.
Pl nintendo-n a Mario és Zelda játékok.
De ilyen lista a világon nincs.
Nintendo-kat így ki is zártam, mert Zeda és Mario és én ennyit tudtam, de ez is jó nekem.
Dos-ra is könnyű találni.
De zx spectrum, amiga, atari, stb ezekre sehol semmi.
Biztos hogy volt minden platformon legalább 1 ami ha azt a platformot mondják akkor legtöbben arra a játékra gondolnak.
Megérezni annak a konzolnak az ízét, hogy ilyen volt, de jó volt.
Pl mega drive-on talaltam egy Old Towers-t.
Nagyon tetszik -
Ry0K3N
senior tag
Hello,
Raspberry pi -ennvan a retro emulator -om.
Ha bárki raspberry -n emulatorozna semmiképp se a retro pi-t rakja fel. Batocera mindenben jobb.
Kezdve azzal hogy semmit se kell állítani.
C64 em volt anno, a többitől lemaradtam.
Kerestem retro packot ahol 10 max 20 legjobb játék van emulátoronként.
De mindenhol 50-100 vagy több van.
Át láthatatlan.
Össze szedni azért nem jó mert kimaradtam belőlük és nem tudom melyiken mi a top 10.
Egyesével keresve mindenhol más.
Sehol se találok olyat ahol top 10 valós lenne.
Esetleg tudtok ebben segíteni?C64 -en : Gianna sisters, Hexenküche, Boulder dash, Monty Molle, Krakout, Katakis, Uridium, Mission impossible, Last ninja, Rick Dangerous
Persze van még, raid over moscow, papperboy, stb de top 10.Ilyesmit keresek a többi platformra.
Tehát ha jól értem neked a c64en kívül a többi platformra amire van emulátor kellene játék ajánlás mert tény rengeteg játék jelent meg rájuk. A legjobb szerintem kiválasztasz egy platformot (pl SNES) aztán rákeresel hogy top 100 50 20 játék a platformra youtubeon aztán ami megtetszik kipróbálod. Mert ez tényleg szubjektív téma.
-
akaido
addikt
Hello,
Raspberry pi -ennvan a retro emulator -om.
Ha bárki raspberry -n emulatorozna semmiképp se a retro pi-t rakja fel. Batocera mindenben jobb.
Kezdve azzal hogy semmit se kell állítani.
C64 em volt anno, a többitől lemaradtam.
Kerestem retro packot ahol 10 max 20 legjobb játék van emulátoronként.
De mindenhol 50-100 vagy több van.
Át láthatatlan.
Össze szedni azért nem jó mert kimaradtam belőlük és nem tudom melyiken mi a top 10.
Egyesével keresve mindenhol más.
Sehol se találok olyat ahol top 10 valós lenne.
Esetleg tudtok ebben segíteni?C64 -en : Gianna sisters, Hexenküche, Boulder dash, Monty Molle, Krakout, Katakis, Uridium, Mission impossible, Last ninja, Rick Dangerous
Persze van még, raid over moscow, papperboy, stb de top 10.Ilyesmit keresek a többi platformra.
Ez a "typicaly subjective" kategória esete szerintem. Nekem c + 4-en a XargonWars volt a kedvencem, az általad említettek hidegen hagytak,. Szerencsére van választék sokak örömére: pl. c64.krissz.hu
-
lanszelot
addikt
Hello,
Raspberry pi -ennvan a retro emulator -om.
Ha bárki raspberry -n emulatorozna semmiképp se a retro pi-t rakja fel. Batocera mindenben jobb.
Kezdve azzal hogy semmit se kell állítani.
C64 em volt anno, a többitől lemaradtam.
Kerestem retro packot ahol 10 max 20 legjobb játék van emulátoronként.
De mindenhol 50-100 vagy több van.
Át láthatatlan.
Össze szedni azért nem jó mert kimaradtam belőlük és nem tudom melyiken mi a top 10.
Egyesével keresve mindenhol más.
Sehol se találok olyat ahol top 10 valós lenne.
Esetleg tudtok ebben segíteni?C64 -en : Gianna sisters, Hexenküche, Boulder dash, Monty Molle, Krakout, Katakis, Uridium, Mission impossible, Last ninja, Rick Dangerous
Persze van még, raid over moscow, papperboy, stb de top 10.Ilyesmit keresek a többi platformra.
-
Ry0K3N
senior tag
Sziasztok,
Két régi játékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Alien vs Predator 2 (2001)
Need for Speed Most Wanted (2005)A NFS MW-hez találtam egy igéretes mod-ot [link] De nem tudom hogy kell ezt a játékba illeszteni. A YT videó alatti linkeket mind le kell tölteni, kicsomagolni, de aztán? Csak be kell másolni a kicsomagolt mappákat a játék könyvtárába?
Az AvP2-t én anno nagyon sokat toltam multiban. Aztán a hivatalos szerverek megszűntek. Majd találtam egy "közösségi programot", amiben több játékot is ki lehetett választani, köztük az AvP2-t, hogy nem hivatalos szervereken lehessen multiban tolni. De ez már nem is tudom kb 15 éve volt és nem emlékszem melyik volt az a közösségi program
Jelenleg van rá lehetőség, hogy ezt a játékot multiban lehessen játszani?Most Wantedhez nem tudok hozzászólni de AvP2 az működik. Van az avpunknown weboldal ahol le tudsz tölteni mindent és csak kövesd az utasításokat mit hogyan. Kicsit macera de nekünk pár éve működött frankón multival mindennel együtt még szerverek is vannak. Mielőtt meg valaki jönne hogy piracy meg minden a játék abandonware.
-
zümzümm
senior tag
Sziasztok,
Két régi játékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Alien vs Predator 2 (2001)
Need for Speed Most Wanted (2005)A NFS MW-hez találtam egy igéretes mod-ot [link] De nem tudom hogy kell ezt a játékba illeszteni. A YT videó alatti linkeket mind le kell tölteni, kicsomagolni, de aztán? Csak be kell másolni a kicsomagolt mappákat a játék könyvtárába?
Az AvP2-t én anno nagyon sokat toltam multiban. Aztán a hivatalos szerverek megszűntek. Majd találtam egy "közösségi programot", amiben több játékot is ki lehetett választani, köztük az AvP2-t, hogy nem hivatalos szervereken lehessen multiban tolni. De ez már nem is tudom kb 15 éve volt és nem emlékszem melyik volt az a közösségi program
Jelenleg van rá lehetőség, hogy ezt a játékot multiban lehessen játszani? -
akaido
addikt
Kosz, feltettem, egybol DOS jon be, itt hogy lehet dolgokat csinalni? A Dosboxban van 1 parancssor, azt beirod, utanna atlepsz a virtualis meghajtora es ott inditod a jatekot, itt hogy kell a dolgokat csinalni? Es lehet ez nem is lenne jobb nekem, mint a sima Dosbox...
A DosBox-X -et feltelepíted.
A telepített mappában a DOS játékokat a drivez mappába bemásolod.
A DosBox-X indítása után a Main menü QuickLaunch Program a drivez mappából indítható a mappák közül amit szeretnél.
-
Antonius1978
addikt
Kosz, feltettem, egybol DOS jon be, itt hogy lehet dolgokat csinalni? A Dosboxban van 1 parancssor, azt beirod, utanna atlepsz a virtualis meghajtora es ott inditod a jatekot, itt hogy kell a dolgokat csinalni? Es lehet ez nem is lenne jobb nekem, mint a sima Dosbox...
-
Antonius1978
addikt
Igen. Az egyik olosz oldalon van 4-5TB cucc és folyamatosan csinálgatják az éves packokat. Többféle rilízzel, akkori képfájlokkal. Rengeteg ritka dolgot össze szedtem, amit ma már legálisan nem lehetne..
Más.: Anno 7-8 évesen a Sexonix-al meg a Hexagon-al, NQ Rally-val toltuk a haverral. Régi szép idők.. Bár sokat lehet már böngészőből játszani.
Szia, mi az oldal elerhetosege? Regebb en is talaltam egy szlovak oldalt, ahol eleg sok regi DOS-os jatek volt fenn, es ugy volt megcsinalva, hogy a jatekok java reszenel mar be volt epitve az emulator, tehat nem kellett vacakolj a DOSBOX-al, mar nem emlekszem az oldalra, lehet hogy meg mukodik.
Van egy regi jatek, a neve Exploration/Voyage of discovery/Christoph Colombus, ez kb egyidos a Colonizationnal csak masabb, de ugyanolyan jo, szamomra meg jobb, es az erdekelne, hogy hogyan lehetne irni egy Bat. allomanyt, hogy azt elinditod es elinditja a Dosboxot es magat a jatekot, lehet vajon ilyet csinalni? Uncsi hogy mindig kezzel be kell potyogd a dolgokat...
-
Sanchez638
addikt
Igen. Az egyik olosz oldalon van 4-5TB cucc és folyamatosan csinálgatják az éves packokat. Többféle rilízzel, akkori képfájlokkal. Rengeteg ritka dolgot össze szedtem, amit ma már legálisan nem lehetne..
Más.: Anno 7-8 évesen a Sexonix-al meg a Hexagon-al, NQ Rally-val toltuk a haverral. Régi szép idők.. Bár sokat lehet már böngészőből játszani.
-
Ry0K3N
senior tag
-
Kicker
őstag
Worms, worms plus...
Wolf 3d
Duke nukem
Deathrally
Dyna
Soldier of fortune
Quake, botos és egyéb kiegészítőkkel...
Prince of persia (még az elsők)
Golden axe
C&C
Age of empires
Dungeon keeper
Terep
Terep2
-
lanszelot
addikt
-
lanszelot
addikt
Hello,
Egy C64 -es játék címe nem ugrik be.
Egy olyan pici emberkével kell barlang rendszerben menni mint Indiana Jones. De nem Indiana Jones játék.
Tudja valaki? -
lanszelot
addikt
Először is köszönöm szépen a választ.
A gond az, hogy ha nem ismered, úgy nem hiszem hogy tudsz segíteni.
R36S egy kis kézi retro játék konzol.
Linux fut rajta, több OS van hozzá.
Elég sok retro konzol emulator van rajta.
Amiga, C64, nintendo-k, sega-k, psp, ps1....stb rengeteg
18000 játékkal jön, és rakhatsz rá amit akarsz, csak rá kell másolni.
25e Huf otthon [link]
A konzolnak 2 SD kártya foglalata van.
Egyik az OS a másik a játékok.
No, az enyém úgy érkezett, hogy csak a játékok kártya van benne.
Ami fat32 format, és csak 1 particio van rajta. Linux al néztem, tuti ennyi.
Azon pedig 103 könyvtár, de a gyökérben nincs egy file se.
Az OS kártya foglalat üres.
Viszont elindul, és tökéletesen fut minden.
Csakhogy azt javasolják mindenhol, hogy az OS ről azonnal készítsünk biztonsági másolatot, mert a hozzá adott SD kártyák nagyon hamar elszállnak. És utána levél nehezék.
Szeretnék biztonsági másolatot készíteni, de nincs miről.
Azt szeretném tudni, hogyan készítsek biztonsági másolatot?Hello,
Sikerült a R36S-t másik SD kártyával működésre bírni.
Nem hiszitek el:
A 103 üres könyvtárat plusz 1 db játékot kellett fel másolni.
Tehát nincs rajta rendszer file.
Csak az üres könyvtár szerkezet nélkül nem indul el.
Minden könyvtár tartalmat letöröltem egyesével.
Bármit letörölhetek, csak a gyökérben lévő könyvtárakból nem lehet egyet se törölni.
Ez nagyon fura.Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek.
Most már megtartom, mert én meg vagyok vele elégedve.Más :
Több mint 95 retro game könyvtár van a kártyán.
De én nagyon kimaradtam anno ebből.
TV tenisz volt meg uncsitesómnak, nekem meg c64 és itt véget is ért.
Szeretném mindegyikhez az 5 legjobb játékot felrakni, hogy megismerjem.
Honnan tudom melyik könyvtár mi?
mame, pico-8, openbor, msx, loversnx, bios...stb nekem semmit se mondanak.
Van valami oldal ahol utána nézhetnek ezeknek a rövidíteseknek?
Retro romokat tudom honnan szerezzek be, de ott a konzol neve van. -
doc
nagyúr
-
lanszelot
addikt
-
doc
nagyúr
Semmi közöm hozza, de ezt most rakta elem a Marketplace, nem tudom hogy valós igenyt elégít ki vagy csak olvassa ezt a forumot


-
Tim82
félisten
-
lanszelot
addikt
Az a gondom hogy bele nyúl az eredeti OS be .
Legtöbb helyen ahol olvastam -reddit- tégla lett belőle, mert piszkálták.
Még azt olvastam, hogy a game SD kártya foglalat sok kártyát nem fogad el.
Lehet csak az a gond. -
Tim82
félisten
Lementettem iso ba és sima másolásal is.
Abban a bios mappában játék van.
Nincs koze az OS hez.
Nem tudom milyen konzol a bios , de az csak játék emulator, mint a ps.
Több mint 18000 játék van rajta, az kezelhetetlen.
Azért akartam meghagyni az eredetit és a 2Gb-s kártyámra pár játékot rá dobni és végre játszani vele.
Mind a 103 konyvtárat átnéztem.
5 rendszer könyvtár van, de azt magától hozza létre az OS.
Minden más konzol könyvtár.
A neten írt file ok nincsenek rajta. Se dtb, se ini, se semmi.
Pedig a dtb-t nagyon írják, hogy az nagyon fontos lementeni.De akkor miért nem jó, hogy az R36S-klónos linkeden elérhető valamelyik, biztosan a gépeddel kompatibilis EmuELEC verziót telepíted a 2 GB-os SD-re és mellé felteszed azt a pár játékot, amivel tényleg szeretnél játszani?
Ráadásul a linkeden vannak dtb fájlok is letölthetően.
-
lanszelot
addikt
A #1040-ben linkelt képernyőképeden: [link] van egy "bios" mappa, ami nem üres. Ezt mindenképpen mentsd le. Megint csak a képernyőképeid alapján az SD kártyán minden olyan mappa, amelyiknek egy retro konzolról van elnevezve (pl. "psx" mappa) és nem üres, tartalmaz játék ROM-okat. Ezeket a mappákat is mentsd le.
Lementettem iso ba és sima másolásal is.
Abban a bios mappában játék van.
Nincs koze az OS hez.
Nem tudom milyen konzol a bios , de az csak játék emulator, mint a ps.
Több mint 18000 játék van rajta, az kezelhetetlen.
Azért akartam meghagyni az eredetit és a 2Gb-s kártyámra pár játékot rá dobni és végre játszani vele.
Mind a 103 konyvtárat átnéztem.
5 rendszer könyvtár van, de azt magától hozza létre az OS.
Minden más konzol könyvtár.
A neten írt file ok nincsenek rajta. Se dtb, se ini, se semmi.
Pedig a dtb-t nagyon írják, hogy az nagyon fontos lementeni. -
Tim82
félisten
A #1040-ben linkelt képernyőképeden: [link] van egy "bios" mappa, ami nem üres. Ezt mindenképpen mentsd le. Megint csak a képernyőképeid alapján az SD kártyán minden olyan mappa, amelyiknek egy retro konzolról van elnevezve (pl. "psx" mappa) és nem üres, tartalmaz játék ROM-okat. Ezeket a mappákat is mentsd le.
-
lanszelot
addikt
Közben ugyanazt találtuk meg. Viszont a linken írnak rá megoldást - custom firmware futtatása, másik, megbízhatóbb SD kártyáról. Úgy látom, mégsem úszod meg az ArkOS-t, mert azt ajánlják. De van ott letölthető EmuELEC is.
A hozzáadott SD-ről a ROM és a BIOS könyvtárakat mindenképpen mentsd le.
A bios ban játékok vannak.
És mindegyik másban is amit nem a rendszer hoz létre.
Épp ez a bajom. Semmi sincs az SD kártyán.
Másolgatom a másikra, de nem indul el.Nem rakok rá másik OS-t , mert ha nem tudom megoldani vissza küldöm. Amazon 30 nap gart ad
-
Tim82
félisten
Közben ugyanazt találtuk meg. Viszont a linken írnak rá megoldást - custom firmware futtatása, másik, megbízhatóbb SD kártyáról. Úgy látom, mégsem úszod meg az ArkOS-t, mert azt ajánlják. De van ott letölthető EmuELEC is.
A hozzáadott SD-ről a ROM és a BIOS könyvtárakat mindenképpen mentsd le.
-
lanszelot
addikt
Nem linkeltem ArkOS-t, egy útmutatót linkeltem, amiben amúgy ez van az R36S vonatkozásában (kiemelés tőlem):
Some other devices are unofficially supported. For example, the Anbernic RG351MP ArkOS image will work on the PowKiddy RGB20S, R35S, and R36S devices, and the Anbernic RG353M image will work with the Anbernic RG353P. The PowKiddy V10 also works with the PowKiddy RGB10 software image.
Unofficially supported devices may have some controller/input inconsistencies, and you are generally on your own to troubleshoot issues since they do not have official support.Szerk.: [link] ez alapján még R36S klónod van. Ennek - a valódi R36S-sel ellentétben - van eMMC-je és arról fut az EmuELEC. [link]
[link]
"Standard ArkOS/AmberELEC not working (black screen and flashing red light)"Es most olvasom lent, hogy miért nem találom az OS-t: "The OS is on the onboard-storage(eMMC)"
Tehát ha az sd kártya meghal akkor kuka... az jó
Amazon-ról van.
-
Tim82
félisten
Ez van rajta.
Ha volna 64Gb sd kártyám meg is csináltam volna.
2Gb-s sd kártyám van.
Mivel nekem max 20 játék kell rá, az is bőven elég.
Nem akarok kidobni egy 64Gb kártyára, hogy hátha.
De nem tudom hogy hol az os.
Az eredeti kártyát nem tudom használni, amíg nincs backup -om.
Így nem tudom használni .
Jelenleg van egy levél nehezékem.Az az ark os amit linkeltél nem működik az r36s-el.
Csak az amit én linkeltem. Mivel az amit linkeltél más procihoz van. Azért csinálta a github-os hozzá azt amit én linkeltem.
De mint írtam engem csak az érdekel, hogy végre játszhassak már vele.
Nem linkeltem ArkOS-t, egy útmutatót linkeltem, amiben amúgy ez van az R36S vonatkozásában (kiemelés tőlem):
Some other devices are unofficially supported. For example, the Anbernic RG351MP ArkOS image will work on the PowKiddy RGB20S, R35S, and R36S devices, and the Anbernic RG353M image will work with the Anbernic RG353P. The PowKiddy V10 also works with the PowKiddy RGB10 software image.
Unofficially supported devices may have some controller/input inconsistencies, and you are generally on your own to troubleshoot issues since they do not have official support.Szerk.: [link] ez alapján még R36S klónod van. Ennek - a valódi R36S-sel ellentétben - van eMMC-je és arról fut az EmuELEC. [link]
-
lanszelot
addikt
Amit találtál, az egy unofficial fork-ja az ArkOS-nak, de oké, ez most lényegtelen. (Ha mégis érdekel majd, itt lesznek hasznos infók: [link] )
Két dolog:
- Be tudod linkelni a termékoldalt, ahonnan rendeltek az R36S-t? Remélhetőleg van ott infó arról, milyen OS-t adtak hozzá. Az EmulationStation elviekben egy frontemd önmagában csak, nem az OS.
- Azzal tudsz és akarsz is próbát tenni, hogy a gyári SD tartalmát átmásolod egy másik, üres kártyára és megnézed, hogy a másik kártyát betéve rendesen "feláll" a rendszer, vagy ugyanaz történik, mint amit az #1040-ben írtál?
Ez van rajta.
Ha volna 64Gb sd kártyám meg is csináltam volna.
2Gb-s sd kártyám van.
Mivel nekem max 20 játék kell rá, az is bőven elég.
Nem akarok kidobni egy 64Gb kártyára, hogy hátha.
De nem tudom hogy hol az os.
Az eredeti kártyát nem tudom használni, amíg nincs backup -om.
Így nem tudom használni .
Jelenleg van egy levél nehezékem.Az az ark os amit linkeltél nem működik az r36s-el.
Csak az amit én linkeltem. Mivel az amit linkeltél más procihoz van. Azért csinálta a github-os hozzá azt amit én linkeltem.
De mint írtam engem csak az érdekel, hogy végre játszhassak már vele.
-
Tim82
félisten
Amit találtál, az egy unofficial fork-ja az ArkOS-nak, de oké, ez most lényegtelen. (Ha mégis érdekel majd, itt lesznek hasznos infók: [link] )
Két dolog:
- Be tudod linkelni a termékoldalt, ahonnan rendeltek az R36S-t? Remélhetőleg van ott infó arról, milyen OS-t adtak hozzá. Az EmulationStation elviekben egy frontemd önmagában csak, nem az OS.
- Azzal tudsz és akarsz is próbát tenni, hogy a gyári SD tartalmát átmásolod egy másik, üres kártyára és megnézed, hogy a másik kártyát betéve rendesen "feláll" a rendszer, vagy ugyanaz történik, mint amit az #1040-ben írtál? -
Tim82
félisten
Köszönöm szépen a válaszokat.
Szét szedtem, nincs 3ik sd kártya.
Linux alatt, és W10 alatt is megnéztem, csak 1 particio van rajta, az pedig a teljes kártya méret, és fat32.Kivettem az sd kártyát, elindul, de hiányol vmit. Azt írta menjek ide: [link]
Beraktam egy másikat üresen.
Létre hozott pár könyvtárat, de pont az van benne ami a másikon.
Itt a teljes lista ami az sd kártyán van. [kép] [kép] [kép]
Én nem találtam rajta rendszert.
Mint írtam nincs system file rajta, se rejtett file. Csak könyvtárak.
System file: külön kell engedélyezni a Windows 10 ben hogy láthasd. Nem azonos a rejtett file-okkal.ArkOS nem rakható fel mindegyikre. Ott az arkos oldalán kiemelve.
ArkOS nem rakható fel mindegyikre. Ott az arkos oldalán kiemelve.
Pont azért, amit írtam is a #1035 elején.Nagyon ajánlom az SBCGaming subreddit-en az R36S-re keresést, hasznos infók lesznek, én is onnan szedem.
-
lanszelot
addikt
-
doc
nagyúr
Köszönöm szépen a válaszokat.
Szét szedtem, nincs 3ik sd kártya.
Linux alatt, és W10 alatt is megnéztem, csak 1 particio van rajta, az pedig a teljes kártya méret, és fat32.Kivettem az sd kártyát, elindul, de hiányol vmit. Azt írta menjek ide: [link]
Beraktam egy másikat üresen.
Létre hozott pár könyvtárat, de pont az van benne ami a másikon.
Itt a teljes lista ami az sd kártyán van. [kép] [kép] [kép]
Én nem találtam rajta rendszert.
Mint írtam nincs system file rajta, se rejtett file. Csak könyvtárak.
System file: külön kell engedélyezni a Windows 10 ben hogy láthasd. Nem azonos a rejtett file-okkal.ArkOS nem rakható fel mindegyikre. Ott az arkos oldalán kiemelve.
hat pedig ez alapjan kell rajta lenni masik particionak.
Mutass mar egy screenshotot plz a disk managerrol (nem tudom hogy hivjak windowson) -
lanszelot
addikt
Köszönöm szépen a válaszokat.
Szét szedtem, nincs 3ik sd kártya.
Linux alatt, és W10 alatt is megnéztem, csak 1 particio van rajta, az pedig a teljes kártya méret, és fat32.Kivettem az sd kártyát, elindul, de hiányol vmit. Azt írta menjek ide: [link]
Beraktam egy másikat üresen.
Létre hozott pár könyvtárat, de pont az van benne ami a másikon.
Itt a teljes lista ami az sd kártyán van. [kép] [kép] [kép]
Én nem találtam rajta rendszert.
Mint írtam nincs system file rajta, se rejtett file. Csak könyvtárak.
System file: külön kell engedélyezni a Windows 10 ben hogy láthasd. Nem azonos a rejtett file-okkal.ArkOS nem rakható fel mindegyikre. Ott az arkos oldalán kiemelve.
-
Tim82
félisten
Nagyon egyszerű kipróbálni, a kolléga vegye ki az SD-t és úgy kapcsolja be a kézikonzolt.
Van itthon Odroid Go Advance, Anbernic RG35xx, Miyoo A30, Powkiddy RGB30 és X55, valamint Trimui Smart Pro. Mindegyiknél, kivétel nélkül, az SD kártyán van, arról indul az OS.
-
doc
nagyúr
de akkor honnan megy az OS? mar felteve hogy tenyleg nincs az SD kartyan ilyesm.
lanszelot: nem lehet hogy ket particio van azon az SD kartyan? -
Tim82
félisten
-
doc
nagyúr
R36S-re (ha eredeti, mert ezt is hamisítják) pont van ArkOS. (Az RS36S pont maga is egy klón cucc, egy Anbernic kézikonzollal - asszem, RG351V - egyezik teljesen hardveresen, így az arra való ArkOS 1:1-ben jó az R36S-re is.)
Milyen "rendszerfájloknak" kellene szerinted a memóriakártyán lenniük?
Semmi olyasmit nem írtam, hogy kellene lennie harmadik SD-nek.
en irtam hogy nezze meg, hatha van egy masik SD kartya elrejtve, lattam mar olyat

-
Tim82
félisten
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
Nem mindegyikre megy fel másik OS.
Ezért kell az eredetitől biztonsági másolat.
Ha el száll akkor legyen miről vissza állítani.
Az eredeti sd kártyán nincs OS hiába mentem le, mert mint írtam csak könyvtárak vannak rajta. Rendszer file -oknak nyoma sincs seholNem átlátszó, de szét szedhetem.
Viszont miért lenne benne egy harmadik SD kártya, ha ott az üres amibe csak az os megy.R36S-re (ha eredeti, mert ezt is hamisítják) pont van ArkOS. (Az RS36S pont maga is egy klón cucc, egy Anbernic kézikonzollal - asszem, RG351V - egyezik teljesen hardveresen, így az arra való ArkOS 1:1-ben jó az R36S-re is.)
Milyen "rendszerfájloknak" kellene szerinted a memóriakártyán lenniük?
Semmi olyasmit nem írtam, hogy kellene lennie harmadik SD-nek.
-
lanszelot
addikt
Utána sem lesz levélnehezék, csak kell egy új, megbízható(bb) microSD kártya. A gyári OS-nél meg vannak jobb opcióid, mint pl. az ArkOS nevű CFW.
A legtöbb két kártyahellyel rendelkező kínai kézikonzolnál igazából lehetséges egy kártyás setup is, amikor az OS és a ROM-ok egy kártyán vannak. Szerintem ha ragaszkodsz a gyári rendszerrel, egyszerűen készíts backupnak egy lemezképet a meglévő SD-ről.
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
Nem mindegyikre megy fel másik OS.
Ezért kell az eredetitől biztonsági másolat.
Ha el száll akkor legyen miről vissza állítani.
Az eredeti sd kártyán nincs OS hiába mentem le, mert mint írtam csak könyvtárak vannak rajta. Rendszer file -oknak nyoma sincs seholNem átlátszó, de szét szedhetem.
Viszont miért lenne benne egy harmadik SD kártya, ha ott az üres amibe csak az os megy. -
Tim82
félisten
Utána sem lesz levélnehezék, csak kell egy új, megbízható(bb) microSD kártya. A gyári OS-nél meg vannak jobb opcióid, mint pl. az ArkOS nevű CFW.
A legtöbb két kártyahellyel rendelkező kínai kézikonzolnál igazából lehetséges egy kártyás setup is, amikor az OS és a ROM-ok egy kártyán vannak. Szerintem ha ragaszkodsz a gyári rendszerrel, egyszerűen készíts backupnak egy lemezképet a meglévő SD-ről.
Utolsó mondatban természetesen rendszerHEZ a helyes.
-
Tim82
félisten
Először is köszönöm szépen a választ.
A gond az, hogy ha nem ismered, úgy nem hiszem hogy tudsz segíteni.
R36S egy kis kézi retro játék konzol.
Linux fut rajta, több OS van hozzá.
Elég sok retro konzol emulator van rajta.
Amiga, C64, nintendo-k, sega-k, psp, ps1....stb rengeteg
18000 játékkal jön, és rakhatsz rá amit akarsz, csak rá kell másolni.
25e Huf otthon [link]
A konzolnak 2 SD kártya foglalata van.
Egyik az OS a másik a játékok.
No, az enyém úgy érkezett, hogy csak a játékok kártya van benne.
Ami fat32 format, és csak 1 particio van rajta. Linux al néztem, tuti ennyi.
Azon pedig 103 könyvtár, de a gyökérben nincs egy file se.
Az OS kártya foglalat üres.
Viszont elindul, és tökéletesen fut minden.
Csakhogy azt javasolják mindenhol, hogy az OS ről azonnal készítsünk biztonsági másolatot, mert a hozzá adott SD kártyák nagyon hamar elszállnak. És utána levél nehezék.
Szeretnék biztonsági másolatot készíteni, de nincs miről.
Azt szeretném tudni, hogyan készítsek biztonsági másolatot?Utána sem lesz levélnehezék, csak kell egy új, megbízható(bb) microSD kártya. A gyári OS-nél meg vannak jobb opcióid, mint pl. az ArkOS nevű CFW.
A legtöbb két kártyahellyel rendelkező kínai kézikonzolnál igazából lehetséges egy kártyás setup is, amikor az OS és a ROM-ok egy kártyán vannak. Szerintem ha ragaszkodsz a gyári rendszerrel, egyszerűen készíts backupnak egy lemezképet a meglévő SD-ről.
-
doc
nagyúr
Először is köszönöm szépen a választ.
A gond az, hogy ha nem ismered, úgy nem hiszem hogy tudsz segíteni.
R36S egy kis kézi retro játék konzol.
Linux fut rajta, több OS van hozzá.
Elég sok retro konzol emulator van rajta.
Amiga, C64, nintendo-k, sega-k, psp, ps1....stb rengeteg
18000 játékkal jön, és rakhatsz rá amit akarsz, csak rá kell másolni.
25e Huf otthon [link]
A konzolnak 2 SD kártya foglalata van.
Egyik az OS a másik a játékok.
No, az enyém úgy érkezett, hogy csak a játékok kártya van benne.
Ami fat32 format, és csak 1 particio van rajta. Linux al néztem, tuti ennyi.
Azon pedig 103 könyvtár, de a gyökérben nincs egy file se.
Az OS kártya foglalat üres.
Viszont elindul, és tökéletesen fut minden.
Csakhogy azt javasolják mindenhol, hogy az OS ről azonnal készítsünk biztonsági másolatot, mert a hozzá adott SD kártyák nagyon hamar elszállnak. És utána levél nehezék.
Szeretnék biztonsági másolatot készíteni, de nincs miről.
Azt szeretném tudni, hogyan készítsek biztonsági másolatot?Ez egy elég általános ketyere, az összes kb ugyanez csak más designnal.
ha már átlátszó, nincs valahol belül egy SD foglalat amin rajta van a kártya? Nekem egy e-book olvasó volt pl ilyen, szetszedes után derült ki hogy egy közönséges SD kártya van belül egy foglalatban
-
lanszelot
addikt
En nem ismerem ezt a konzolt, de ird be hogy mit szeretnel...
Először is köszönöm szépen a választ.
A gond az, hogy ha nem ismered, úgy nem hiszem hogy tudsz segíteni.
R36S egy kis kézi retro játék konzol.
Linux fut rajta, több OS van hozzá.
Elég sok retro konzol emulator van rajta.
Amiga, C64, nintendo-k, sega-k, psp, ps1....stb rengeteg
18000 játékkal jön, és rakhatsz rá amit akarsz, csak rá kell másolni.
25e Huf otthon [link]
A konzolnak 2 SD kártya foglalata van.
Egyik az OS a másik a játékok.
No, az enyém úgy érkezett, hogy csak a játékok kártya van benne.
Ami fat32 format, és csak 1 particio van rajta. Linux al néztem, tuti ennyi.
Azon pedig 103 könyvtár, de a gyökérben nincs egy file se.
Az OS kártya foglalat üres.
Viszont elindul, és tökéletesen fut minden.
Csakhogy azt javasolják mindenhol, hogy az OS ről azonnal készítsünk biztonsági másolatot, mert a hozzá adott SD kártyák nagyon hamar elszállnak. És utána levél nehezék.
Szeretnék biztonsági másolatot készíteni, de nincs miről.
Azt szeretném tudni, hogyan készítsek biztonsági másolatot? -
Antonius1978
addikt
-
lanszelot
addikt
Hello,
Vettem egy R36S retro game konzolt.
Azzal kapcsolatban volna kérdésem, de nem tudom hova írjam.
Tudnátok segíteni? -
Antonius1978
addikt
Nem ilyesmi, hanem pont ez

Regebb valahonnan megszereztem a legnagyobb valtozatot, ahol valami mas animacio van, amikor felfedezo uton repulsz.Ezt a jatekot nagyon eltalatak a keszitok, nagyon raereztek, a DOS-os jatekok kozott az egyik legjobbnak tartom - ha nem a legjobb...
-
cappa72
nagyúr
Hat olyasmi, de voltak benne strategia elemek is, emlitettem hogy teruleteket kellett foglalj a Harkonnenektol.
Ilyesmi?
-
Antonius1978
addikt
-
cappa72
nagyúr
Nekem az a Dune volt a kedvencem, ahol a filmbol berakott jelenetek/grafikak voltak, teruleteket kellett ilyen vagy olyan modszerrel elhoditani a Harkonnenektol, fremen csapatokat kellett felfogadni, miutan megtalaltad a barlangjukat, fuszert kellett kitermelni a csaszarnak, lehetett felszerelest vasarolni kereskedoktol, felfedezo repuleseket kellett tenni stb, imadtam, habar mostmar van 7-10 eve amikor utoljara jatszodtam vele.
Masik kedvencem a Reunion, ezt kb Imperium Galactica 0-nak neveznem. Mellesleg, aki szereti az IG1-et, FB-n van egy srac, aki kibovitette a jatekot, ha valakit erdekel, majd megkeresem a hivatkozast.
Szerepjáték volt?
Mert a Dune1 az volt, 30+ éve, és azzal játszottam életem leghosszabb egybefüggő játékát. 36 óra alatt csináltam meg. -
Antonius1978
addikt
Nekem az a Dune volt a kedvencem, ahol a filmbol berakott jelenetek/grafikak voltak, teruleteket kellett ilyen vagy olyan modszerrel elhoditani a Harkonnenektol, fremen csapatokat kellett felfogadni, miutan megtalaltad a barlangjukat, fuszert kellett kitermelni a csaszarnak, lehetett felszerelest vasarolni kereskedoktol, felfedezo repuleseket kellett tenni stb, imadtam, habar mostmar van 7-10 eve amikor utoljara jatszodtam vele.
Masik kedvencem a Reunion, ezt kb Imperium Galactica 0-nak neveznem. Mellesleg, aki szereti az IG1-et, FB-n van egy srac, aki kibovitette a jatekot, ha valakit erdekel, majd megkeresem a hivatkozast.
-
cappa72
nagyúr
Megint megtaláltam a Dune 2-t.
Kivittem.
Jó ez a játék még így 800*600-as felbontásban is
-
AXisBOLD
addikt
Sziasztok,
bocs, ha rossz helyre... de kínlódok a megfelelő topic megtalálásával.ZX Spectrum gépet akarok 30 év után újra működésre és főleg játékra bírni, itt a hardver része is téma vagy csak a szoftver?
-
Egon
nagyúr
Kis nosztalgiaképp előszedtem az Incubation-t. Az alapjáték már anno sem okozott különösebb kihívást, de a kieg (Wilderness Missions) annál keményebb. A 10. pályán az eredeti, PC Guru-s leírásban is azt írták, hogy a középen levő 16 ládából mindössze 5 db-ot sikerült a cikkírónak kinyitnia. Nekem eddig 14 db volt a rekordom, de akkor a pálya két szélén levő, összesen 6 db ládát hanyagoltam. Most sikerült egy híján az összes ládát kinyitnom a pályán (az egyik középen levőt nem erőltettem), azaz 20 db-ot. Eléggé durva volt.
-
doc
nagyúr
-
sisi22
aktív tag
-
Egon
nagyúr
Par honapja meghalt ez a forum?
Egy proba: keresek intelligens donteseket igenylo, offline jatszhato jatekokat.
Egy pelda talan harminc evvel ezelott amerikai win32-es jatek, egy orszagot lehetett iranyitani, koltsegvetest csinalni es donteni a haborukrol es talalmanyokrol, stb.
A jatek nevet sajnos nem tudom, nem jatszottam vele, csak egy vallalatnal lattam, hogy angolul tudok jatszottak vele.Kábé az összes (körökre osztott) stratégiai játék "intelligens döntéseket" igényel. Ajánlom a gog.com-ot, ahol nagyon jó (régi) játékok szerezhetők be szinte fillérekért, gyakran még azon belül is akciózva.
-
doc
nagyúr
Par honapja meghalt ez a forum?
Egy proba: keresek intelligens donteseket igenylo, offline jatszhato jatekokat.
Egy pelda talan harminc evvel ezelott amerikai win32-es jatek, egy orszagot lehetett iranyitani, koltsegvetest csinalni es donteni a haborukrol es talalmanyokrol, stb.
A jatek nevet sajnos nem tudom, nem jatszottam vele, csak egy vallalatnal lattam, hogy angolul tudok jatszottak vele.a Civilization sorozat elegge hasonlo, nemreg toltam egy meccset a VI-tal, olyan erzesem volt mintha egy tablas tarsasjatek lenne

-
sisi22
aktív tag
Par honapja meghalt ez a forum?
Egy proba: keresek intelligens donteseket igenylo, offline jatszhato jatekokat.
Egy pelda talan harminc evvel ezelott amerikai win32-es jatek, egy orszagot lehetett iranyitani, koltsegvetest csinalni es donteni a haborukrol es talalmanyokrol, stb.
A jatek nevet sajnos nem tudom, nem jatszottam vele, csak egy vallalatnal lattam, hogy angolul tudok jatszottak vele. -
Egon
nagyúr
Sziasztok!

Nálam a legelső PC-s játék... nem is vagyok benne biztos mi volt, vagy a Mario & Luigi, vagy az Oroszlánkirály, vagy a Cool Spot, vagy a Simcity 2000. Mindegyiket szerettem.
Doom természetesen az úttörő volt itthon, szüleim nem bírták annyira gyors volt nekik a gameplay...
Aztán jött a PS2, és onnan indult a konzolért való rajongásom, Gran Turismo 3-at mai napig néha előveszem.
Na most egy kis dilemmában vagyok, ugyanis nemrég építettem egy retro gépet Windows XP-s játékokhoz (a Geforce 8800Gts van elég erős hogy a Crysisből kipréselje a 25-30 képkockát
), csak nagy fellendülésemben épp a játékokról feledkeztem meg. Persze az alap FPS-ek (mint az említett Crysis, vagy Doom 3, HL2) megvannak, inkább más műfajokra gondoltam, tudtok pár játékot javasolni, ami szépen el tud rajta döcögni (vagy esetleg száguldani)? 2002-2010 közötti címekre gondolok.Csillió jó játék jelent meg ebben az időszakban, valami műfaji korlát nem ártana.
A többiek autós játékokat írtak, akkor jöjjön pár játék az én kedvenc műfajomban (stratégia), a teljesség igénye nélkül: Impossible Creatures, Freelancer, Praetorians, Massive Assault, Starcraft 2, stb. -
batyuska100
senior tag
Emlékszem az underground-ra...ohhh mikor megjelent és geforce 2-s kártyám volt ami tudta a "mosódást" nitronál
Street Legal Racing Redline is nagy kedvenc volt...meg volt még jó pár autós játék az NFS szériákon kívül is.
Nekem a Most Wanted megvolt Xbox Classicon és engem a sárga filter zavart nagyon. Az az Xbox volt az első játékgépem, az eredeti német NFS lemez mellett még fel volt rakva a belső hddjére (custom szoftver volt rajta) a Crash Bandicoot The Wrath of Cortex, na ez ment orrvérzésig. Emlékszem hogy a tesómmal játszottunk felváltva, mert csak egy kontroller volt, de soha nem tudtunk eljutni a 10. pályáig (kb).
-
MaxxDamage
félisten
Dirt 2, NFS Undergound, Underground2, Most Wanted és a Carbon. Hirtelen valamiért csak versenyzős játékok jutottak eszembe.
Emlékszem az underground-ra...ohhh mikor megjelent és geforce 2-s kártyám volt ami tudta a "mosódást" nitronál
Street Legal Racing Redline is nagy kedvenc volt...meg volt még jó pár autós játék az NFS szériákon kívül is.
-
cappa72
nagyúr
Dirt 2, NFS Undergound, Underground2, Most Wanted és a Carbon. Hirtelen valamiért csak versenyzős játékok jutottak eszembe.
fú... rögtön eszembe jutott a testdrive sorozat.

90-ben azért még nem volt a maiakhoz hasonló élmény, de akkor marhára' örültünk neki. -
batyuska100
senior tag
Sziasztok!

Nálam a legelső PC-s játék... nem is vagyok benne biztos mi volt, vagy a Mario & Luigi, vagy az Oroszlánkirály, vagy a Cool Spot, vagy a Simcity 2000. Mindegyiket szerettem.
Doom természetesen az úttörő volt itthon, szüleim nem bírták annyira gyors volt nekik a gameplay...
Aztán jött a PS2, és onnan indult a konzolért való rajongásom, Gran Turismo 3-at mai napig néha előveszem.
Na most egy kis dilemmában vagyok, ugyanis nemrég építettem egy retro gépet Windows XP-s játékokhoz (a Geforce 8800Gts van elég erős hogy a Crysisből kipréselje a 25-30 képkockát
), csak nagy fellendülésemben épp a játékokról feledkeztem meg. Persze az alap FPS-ek (mint az említett Crysis, vagy Doom 3, HL2) megvannak, inkább más műfajokra gondoltam, tudtok pár játékot javasolni, ami szépen el tud rajta döcögni (vagy esetleg száguldani)? 2002-2010 közötti címekre gondolok.Dirt 2, NFS Undergound, Underground2, Most Wanted és a Carbon. Hirtelen valamiért csak versenyzős játékok jutottak eszembe.
-
Czeky
Arcképgyáros
Sziasztok!

Nálam a legelső PC-s játék... nem is vagyok benne biztos mi volt, vagy a Mario & Luigi, vagy az Oroszlánkirály, vagy a Cool Spot, vagy a Simcity 2000. Mindegyiket szerettem.
Doom természetesen az úttörő volt itthon, szüleim nem bírták annyira gyors volt nekik a gameplay...
Aztán jött a PS2, és onnan indult a konzolért való rajongásom, Gran Turismo 3-at mai napig néha előveszem.
Na most egy kis dilemmában vagyok, ugyanis nemrég építettem egy retro gépet Windows XP-s játékokhoz (a Geforce 8800Gts van elég erős hogy a Crysisből kipréselje a 25-30 képkockát
), csak nagy fellendülésemben épp a játékokról feledkeztem meg. Persze az alap FPS-ek (mint az említett Crysis, vagy Doom 3, HL2) megvannak, inkább más műfajokra gondoltam, tudtok pár játékot javasolni, ami szépen el tud rajta döcögni (vagy esetleg száguldani)? 2002-2010 közötti címekre gondolok. -
akaido
addikt
Hali
Honnan tudnám letölteni a Sven Bømwøllen-t és ha van magyarosítás akkor azt is?
-
batyuska100
senior tag
Hali
Honnan tudnám letölteni a Sven Bømwøllen-t és ha van magyarosítás akkor azt is?
-
krisz67
tag
-
Viktor77
titán
-
krisz67
tag
-
Viktor77
titán
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Háborút indított a Google az AI árak ellen
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Tesla topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Háztartási gépek
- Fujifilm X
- BestBuy ruhás topik
- World of Warships
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- iKing.hu Realme 14 Pro+ Pearl White 512GB használt karcmentes 6 hónap garancia
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP OMEN Transcend 2.8K OLED / Ultra 7 155H / RTX4060 8GB / 16GB 7467MHz / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Új 27% - ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3-pack FEKETE (90DA0030-B09030)
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 9800X3D 64GB DDR5 1TB SSD RX 6800 XT 16GB Lian Li Vector V100 850W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Jelenleg van rá lehetőség, hogy ezt a játékot multiban lehessen játszani?






