- Google Pixel 9a - a lapos munka
- One mobilszolgáltatások
- A Samsung bemutatta az Exynos 2500-at
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Google Pixel topik
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Realme 9 Pro+ - szükséges plusz?
Új hozzászólás Aktív témák
-
JoinR
őstag
2:04 alatt van a WR megnéztem. Itt nagyon kijönnek a különbségek ami a pályaismeretet illeti. Hosszú pálya, nehéz összerakni is. Amúgy hazudtam, előző szezonban mentem egy practice-t NTM5-tel
(akkor 2:04 alját mentem, de már nem emlékszem a setre)
Ez viszont elég használhatónak tűnt, Road America meg olyan mindenes pálya, szerintem jó lehet máshova is. -
JoinR
őstag
Hétvégén lehet megyek én is a Forddal egyet egy komplett szezon kihagyása után. HPD-kkel mindig vigyázni kell, sokszor vannak veszélyes szituk - legveszélyesebb, mikor kanyar előtt kevéssel előz meg, de ő úgy gondolja, hogy visszatér az ideális ívre eléd (hiszen be is fér), és jó nagyot fékez. Na akkor lehetetlen megállni, nyilván a Ford alatt gyengébb a fék, anno ezen ment el az abszolút 2. hely pont Road Americában az 5-ös kanyarnál. De ugyanezt el lehet játszani a 8-as és 12-esben is
GT3 alsó split-ekben meg elhiszem, hogy nem lehet kontakt nélkül végigmenni, néha nézem az Empty Box GT3 versenyét, hát még a top split tetejében is zúzzák egymást az emberek, nem értem néha -
fLeSs
nagyúr
-
fLeSs
nagyúr
Ezek az "izék" váltáskor a kipufogó akar lenni? Csak mert olyan, mintha vki a hátsó ülésen egy kartondobozt dobálgna ide-oda, iszonyat gyenge.
Nemtom a C6R-rel mit csináltak, de majdnem elrontották a hangját. Egyelőre a Riley az, ami tetszik, és tuti versenyezni fogok vele.
-
fLeSs
nagyúr
-
fLeSs
nagyúr
Fú, mennyit opok...
Az utóbbi napokban mostanáig nem tudtam végigmenni egy rohadt versenyen anélkül, hogy vmilyen módon megszívjam, vagy belémjönnek, vagy én bénázok el vmit.
Az előbb küldtem egy újabb Global Challenge protestet, a fickó szimplán úgy gondolta, hogy leszorít az útról amikor megpróbáltam leelőzni.Aztán 2 kanyarral később szimplán befékezett előttem egy kanyarban. Nice one buddy.
Btw nemtom próbáltátok-e már, de a Spec Racer Forddal és a Skip Barber Carral nagyon jó versenyeket lehet nyomni.
-
fLeSs
nagyúr
Egyébként ménem qualify-zel? Csinálsz vmi normális időeredményt, és akkor nem hátulról kell kezdened a versenyt.
szerk: wow, megnéztem a replay. Az a két emberke aki belédment vak?
már ott álltál az úton egy ideje, és simán belédvezették az autót. Na ezt mondtam, hogy ilyen nyomingerek vannak a Global Challengeben, emiatt kéne Class C-nek lennie.
-
fLeSs
nagyúr
Meglátom hányan lesznek.
Ha nem mentél ki a boxba és nyertél, akkor nyilván nem kell kimenni a boxba.Sztem csak a 70 perces versenyeken kell kimenni.
szerk: igazából jobban szeretek a gyakorlás másnapján versenyen indulni, másnap jobban megy, talán ez olyan mint a tanulás, hogy alvás közben rögzülnek a dolgok.
-
fLeSs
nagyúr
Én a baseline-t használom, annyit változtattam rajta, hogy az ARB armsot és a cambert picit megemeltem, hogy ne legyen ennyire alulkormányzott. Egyébként fogalmam sincs, hogy melyik mit jelent...
Szerk: most csináltam vele 1:50:480 qualifyt. 2 órával ezelőtt kezdtem el gyakorolni. -
fLeSs
nagyúr
Rengeteg pöcs vezeti a Cadillacket. Vagy inkább szebben fogalmazva újonc/tanuló/ilyesmi. Én is az vagyok, de legalább próbálom olyan szinten komolyan venni, hogy mást ne szivassak meg. Lehet más is így van vele, de aki előtte a Mazdával melegedett be, a Cadillac sztem először kicsit nagy falat, ezért kéne a Global Challenge-et Class C-be tenni, mert Rookie-ból Class D-be kb. 1 hétvége alatt el lehet jutni, és akkor még szinte 0 tapasztalata van az embernek.
-
fLeSs
nagyúr
Itt a szitu inkább a kérdéses.
Én a KIA-ban az első poziért harcoltam, míg ez a pöcs a 11. volt ezen a ponton (ott is végzett), és úgy vágott be elém, hogy megállt bennem az ütő... nem volt időm reagálni a fékezése előtt, bár elkezdtem fékezni, de az autó elvesztette az egyensúlyát, még amikor teljesen egyenesen megyek olyankor is billeg a segge fékezés közben, így meg esélyem sem volt megmenteni mielőtt rámentem a fűre. Azt hittem, hogy a kanyarban majd belülről fog előzni (el is engedtem volna). -
fLeSs
nagyúr
OK, én csak arra értettem, hogy a replayt nézzétek 55-ös FOV-val.
Btw a FGT-vel 6 körig bírtam.másik FGT belülről akart előzni a pit utáni hosszú egyenes utáni kanyarban (csak a draft miatt tudott utolérni), én meg belementem a korlátba, mert nem láttam, hogy mennyire van mellettem.
-
fLeSs
nagyúr
Az tegnap este 8-kor volt. De csak egy split volt. Láttam már olyat is, hogy 2 split van.
Btw most indulok a FGT-vel. 2:07:243-mal qualify-oltam, életem első versenye lesz a FGT-vel.Megnéznétek nekem ezt a replayt? [link]
Az érdekelne, hogy sztetek az elém bevágó emberke hibás-e abban ami utána történt velem... max 55-ös FOV-ot használjatok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Milyen autót vegyek?
- Medence topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- Easun iSolar SMW 11kW Twin Hibrid inverter // Dupla MPPT // BMS // WiFi
- GAMER PC : RYZEN 7 5700G/// 32 GB DDR4 /// RX 6700 XT 12 GB /// 512 GB NVME
- GAMER MSI LAPTOP : 15,6" 144 HZ /// i5 12450H /// 16GB DDR4/// RTX 4050 6GB/// 1TB NVME
- Manfrotto 055 magnézium fotó-videófej Q5 gyorskioldóval
- Sony ECM-W2BT
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged