Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Ragnar95 #32397 üzenetére

    Elmondom szerintem hogy lehet. Az iPhone 2G messze nem volt olyan sikeres, mint ahogy azt az Apple várta. Egyedi volt, de egy butafón, alkalmazások nélkül, zárt oprendszerrel, horribilis (400$) amerikai szolgáltatói áron, duplájáért, mint a többi okostelefon. A 3G-nél észbe kapott az Apple, Jobs úgy is reklámozta, hogy "twice as fast, half the price". Szerintem a T az iPhone vegyes fogadtatása miatt nagyon óvatosan merte csak behozni a telefont, minimális haszonnal, mert nem lehetett tudni, egyáltalán mennyire bukik bele az egész Apple ebbe a termékbe, ezzel együtt ők is. Aztán beindult a siker, a 3GS már óriási népszerűségnek örvendett, jött az Appstore, okostelefon lett az iPhone, majd az i4 még népszerűbb lett, és így tovább. Mára az iPhone népszerűsége megkérdőjelezhetetlen, így csak az ár szabhat határt a mértéktelen keresletnek. És mivel a kereslet nem csökken, vagy legalábbis nem annyival, mint amennyivel az ára megnőtt, így a T teljesen elvan ezzel az állapottal. Az sincs kizárva, hogy a jobban tejelő ügyfelek irányába akarják terelni az értékesítést, mert drágább csomaggal még nagyobb lehet a hasznuk, ezért kisebb csomagokban ellehetetlenítik az árakat. Nem tudom, ki, vagy mi áll ennek a hátterében, de én a 60-80 ezres árak tudatában vágtam bele az iPhone-ozásba, nem a 160-180 ezres fényében. :DDD

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák